Votoni per Shqiperine!

Neser jane zgjedhjet qendrore ne Shqiperi, por dhe pse eshte heshtje elektorale me duhet te bej nje nderhyrje reflektimi per veten dhe gjithesecilin prej jush qe me lexon.

Eshte e drejta dhe detyrimi yne moral dhe ligjor per te shpehur bindjen dhe vendimin tone se kush do na qeverise 4 vitet e ardhshme.

Do ju beja thirrje te gjitheve qe kane mundesi te shkojne te shprehin vullnetin e tyre te lire per te miren e Shqiperise, duke lene menjane interesat personale dhe shitblerjen e te ardhmes dhe dinjitetit te tyre.

Le te mendojme me qetesi kush alternative eshte e keqja me e vogel per kete vend apo akoma me idealja cila eshte alternativa me e mire qe do te na drejtoje per 4 vitet e ardhshme. Mos mendoni si partiake por mendoni si qytetare qe duan te miren e vendit te tyre, te femijeve te tyre.

Nuk dua te ndikoj me opinonin tim tek ju por ama dua tju them se nese uji nuk qarkullon qelbet.

Uroj me zemer qe procesi te kaloje me sa me pak rremuja dhe sa me pak krime.

Fitofte e ardhmja me e mire!
 
Shitje quhet dhe kjo, pa ofeze. ?

Une e kuptoj cfare thua dhe te gjithe kemi miq e te njohur drejtora diku por nuk durohet me ripjellja. Nese jane profesioniste ne ate qe bejne dhe jo partiake do rrine prape ne ato vende pune.
Ka drejtora jo partiake ne shtet? Kur jane?
Te thashe si fillim e kam shok.
Nuk ka lidhje me shitjen aspak kur dikush te kerkon voten tende si nder per hater te shoqerise. Edhe pa i thene per nderin te cilin me beri, nese do me thoshte prape do e mendoja si tani.
 
kur eshte krijuar kjo partia ne Shqiperi?
Ketë personazh sot politik ,kam pasur rastin ta takoj nga afer ne vendet nordike MODEL sinqerisht , u çudita?kur e pashe në rrjetet televizive si politik BURRRË me tre(RRR) te syte e tij sheh thjeshtesine dhe qetesinë, jo si POLITIKANET shqiptar PAÇAVURE?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?????
 
Ka drejtora jo partiake ne shtet? Kur jane?
Te thashe si fillim e kam shok.
Nuk ka lidhje me shitjen aspak kur dikush te kerkon voten tende si nder per hater te shoqerise. Edhe pa i thene per nderin te cilin me beri, nese do me thoshte prape do e mendoja si tani.
Ka njof ca.

Partiake jane ose me sakte duhet te jete protofoli i ministrit si anetar kabineti Keshillit te Ministrave pjesa tjeter i bie te jete profesioniste te asaj ministrie. Pavarsisht se ne Shqiperi eshte rrumpalle.
 
Ka njof ca.

Partiake jane ose me sakte duhet te jete protofoli i ministrit si anetar kabineti Keshillit te Ministrave pjesa tjeter i bie te jete profesioniste te asaj ministrie. Pavarsisht se ne Shqiperi eshte rrumpalle.
Flas per drejtora neper drejtori rajonale verdalle.
 
Ka njof ca.

Partiake jane ose me sakte duhet te jete protofoli i ministrit si anetar kabineti Keshillit te Ministrave pjesa tjeter i bie te jete profesioniste te asaj ministrie. Pavarsisht se ne Shqiperi eshte rrumpalle.
Që i bie të votojme per njerez MODEL NESER
 
Ka drejtora jo partiake ne shtet? Kur jane?
Te thashe si fillim e kam shok.
Nuk ka lidhje me shitjen aspak kur dikush te kerkon voten tende si nder per hater te shoqerise. Edhe pa i thene per nderin te cilin me beri, nese do me thoshte prape do e mendoja si tani.
voto per të ARDHMEN mos se do na mallkojnë tërë JETEN të vëm LLOGJIKEN jo hatërllëqet.?
 
He Kush fitoj? ?
Un per vete skam mundesi por edhe sikur te kisha mundesi zdo Votoja asnje nga Kanditatet qe jan per Zonen ton dmth Malesin e Madhe as Sterkaj as Likaj as hasanin e as hysenin
Arsyja? Sterkaj ka 8 Vjet deputet ca beri ASGJE ABSULUTISHT ASGJE
E kur kerkon voten te njejtin preteks ka sic kishte para 8 Vjetesh Rrug/Drita/Uj
Likaj do vendin si Deputet se edhe ai po te njejten do bej Lek per vete e asgje per Popullin
Po nuk ja lan vendin Rinis qe te Marr qeverisjen ndor kta te Vjetrit aha Harroje se do bejn gje !!!
 
Top