Votoni per Shqiperine!

Neser jane zgjedhjet qendrore ne Shqiperi, por dhe pse eshte heshtje elektorale me duhet te bej nje nderhyrje reflektimi per veten dhe gjithesecilin prej jush qe me lexon.

Eshte e drejta dhe detyrimi yne moral dhe ligjor per te shpehur bindjen dhe vendimin tone se kush do na qeverise 4 vitet e ardhshme.

Do ju beja thirrje te gjitheve qe kane mundesi te shkojne te shprehin vullnetin e tyre te lire per te miren e Shqiperise, duke lene menjane interesat personale dhe shitblerjen e te ardhmes dhe dinjitetit te tyre.

Le te mendojme me qetesi kush alternative eshte e keqja me e vogel per kete vend apo akoma me idealja cila eshte alternativa me e mire qe do te na drejtoje per 4 vitet e ardhshme. Mos mendoni si partiake por mendoni si qytetare qe duan te miren e vendit te tyre, te femijeve te tyre.

Nuk dua te ndikoj me opinonin tim tek ju por ama dua tju them se nese uji nuk qarkullon qelbet.

Uroj me zemer qe procesi te kaloje me sa me pak rremuja dhe sa me pak krime.

Fitofte e ardhmja me e mire!
 
Me ka zene dikush keq dhe pse sma bo dora me votu PS gjalle ne bote. E kam rregullu me plaken tani, ajo do jape nje vote ne vend tim ke ai robi, une do votoj ✌️. Lol
Asnje vote mor kusho se pastaj i bie te ikim fare nga ky vend!
 
Asnje vote mor kusho se pastaj i bie te ikim fare nga ky vend!
Ka mundesi dhe asnje vote. Serio nuk paska soj me te ndyre se keta te rilindjes. Ky robi me ka bo i nder e ndaj me tundon disi, me shume per burrni se me mi pre krahet se votoj PS.
 
Mos e shit dinjitetin ish nipce
Nuk behet fjale se do shes voten me leke. Kete robin e njoh pa i hy politikes, sot eshte diku drejtor. Mund te them qe e kam edhe shok e disa muaj me pare me beri nje nder. Kaq e gjithsesi une nuk votoj PS. :)
 
Nuk behet fjale se do shes voten me leke. Kete robin e njoh pa i hy politikes, sot eshte diku drejtor. Mund te them qe e kam edhe shok e disa muaj me pare me beri nje nder. Kaq e gjithsesi une nuk votoj PS. :)
Shitje quhet dhe kjo, pa ofeze. ?

Une e kuptoj cfare thua dhe te gjithe kemi miq e te njohur drejtora diku por nuk durohet me ripjellja. Nese jane profesioniste ne ate qe bejne dhe jo partiake do rrine prape ne ato vende pune.
 
Top