Votoni per Shqiperine!

Neser jane zgjedhjet qendrore ne Shqiperi, por dhe pse eshte heshtje elektorale me duhet te bej nje nderhyrje reflektimi per veten dhe gjithesecilin prej jush qe me lexon.

Eshte e drejta dhe detyrimi yne moral dhe ligjor per te shpehur bindjen dhe vendimin tone se kush do na qeverise 4 vitet e ardhshme.

Do ju beja thirrje te gjitheve qe kane mundesi te shkojne te shprehin vullnetin e tyre te lire per te miren e Shqiperise, duke lene menjane interesat personale dhe shitblerjen e te ardhmes dhe dinjitetit te tyre.

Le te mendojme me qetesi kush alternative eshte e keqja me e vogel per kete vend apo akoma me idealja cila eshte alternativa me e mire qe do te na drejtoje per 4 vitet e ardhshme. Mos mendoni si partiake por mendoni si qytetare qe duan te miren e vendit te tyre, te femijeve te tyre.

Nuk dua te ndikoj me opinonin tim tek ju por ama dua tju them se nese uji nuk qarkullon qelbet.

Uroj me zemer qe procesi te kaloje me sa me pak rremuja dhe sa me pak krime.

Fitofte e ardhmja me e mire!
 
Te votosh eshte nje detyrim qytetar .
Problemi eshte qe votat nga votusit e dashur qytetar te jene te ndergjegjshme.
Jo radikaliste dhe militante.
Robi voton.
ok,por duhet te di pse votoj? ke votoj?
Cfare me ofron mua ky program partie,dhe a me sherben mua dhe komunitetit tim!?
 
Te votosh eshte nje detyrim qytetar .
Problemi eshte qe votat nga votusit e dashur qytetar te jene te ndergjegjshme.
Jo radikaliste dhe militante.
Robi voton.
ok,por duhet te di pse votoj? ke votoj?
Cfare me ofron mua ky program partie,dhe a me sherben mua dhe komunitetit tim!?
Tashme ka 30 dite qe daullet bien pa pushim. Tashi u kujtove per programin ti lool
 
30 dite qe kane rene daullet,a kuptoj gje nga programi votuesi?! :p
Ne gjith boten ka nxenes qe thjesht bojn numrin ne klasa... Hyjne shula dhe dalin lloza lool nqs skuptojn kjo kategori per vite me radhe pret me kuptu kto dite qe per ta osht fest yeeeeeaaaah thug life lool lool
thug life oldschool GIF
 
Te votosh eshte nje detyrim qytetar .
Problemi eshte qe votat nga votusit e dashur qytetar te jene te ndergjegjshme.
Jo radikaliste dhe militante.
Robi voton.
ok,por duhet te di pse votoj? ke votoj?
Cfare me ofron mua ky program partie,dhe a me sherben mua dhe komunitetit tim!?
Nuk është DETYRIM vote e lire dhe e pa varur : 13
 
Top