Votoni per kopertinen

Votoni per kopertinen


  • Totali i votuesve
    25
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Do me pelqente te ishte gjysem e bardhe dhe gjysem I zi Pak a shume si e ka permendur dhe lega.Aty ku shkruhet forumi virtual do ishte me nice te dukej faqe desktop tamom ,por ne krahasim me 2 te parat me nice
Eshte e paperfunduar dhe ai djali donte te dinte nese ju pelqen koncepti ,ne menyre qe te vazhdonte ose jo
Dhe tjetra bardh e zi eshte...por eshte foto e bere nga pc dhe prandaj merr ato refleksionet
Sot do me coj variantin e perfunduar
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Shaqes merrini 500 evro se vunidhe titullin dhe kopertinen. :p
Un per kshu gjerash kam shume horizont dhe ide por skam dore ta perfundoj vet.Gjithsesi ndihem e vleresuar qe doni sdoni titullin do e lexoni .Shpresoj te na kenaqni syckat dhe me ato qe permban libri brenda.
Ps : me 500 evro shaqja te marton dhe njehere ty ,ti thu titull 😂😂😂😂😂😂
 

ZHIGO

Lucky me...
Pak a shume ishte nje ide e perbashket le te themi. Amara, ti, un e te tjere.

Tani qe kemi te gjithe panoramen e qarte le te vendosim dhe ta kryejme.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
@ZHIGO sic te thashe , me zhduk ate vijen e verdhe dhe mi nis variantin e pare dhe te fundit , ti kalojme ne sondazh....mos bej ndonje te pabere dhe mos ju pyes hic lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top