Votoni per kopertinen

Votoni per kopertinen


  • Totali i votuesve
    25
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Kopertina 1 duket me bukur sepse lidhet imazhi me titullin por mund ta kesh dhe si opsion qe kte foto ta bashkangjisesh tek kopertina 1 .kshu mendoj un
se kuptova , shpjegohu me qarte
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ngjyra kshu do dilnin me te bukura maskat sesa si sketch.

8267a5cc865dcc351eeec9bbd938d899.jpg
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Vendimi eshte i ketyre qe kane derguar krijimet dhe kane kontribuar gjithsesi :)
Foto qe solla ishte sipas sugjerimit te amares dhe e punuar nga shtypshkronja
bardh e zi ishte , edhe pse ne sketch
pak a shume ideja e fillimit si fumetti ...por po presim edhe nje variant nga @ZHIGO
uroj tju pelqej ai

vendosni si te doni , mjaft te me thoni dhe une ok jam :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
C'u be me titullin mendime të maskuara lol

Forumi virtual tashi 😂

Kopertina më pëlqen maskat por ngjyra... Ncq 🤪
Titulli u vendos , ska ckemi me diskutojme per ate pjese

po he pra mos u mjaftoni me sme pelqen ....na jepni me shume detaje apo ide
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Titulli u vendos , ska ckemi me diskutojme per ate pjese

po he pra mos u mjaftoni me sme pelqen ....na jepni me shume detaje apo ide
Ok Unë e kam thonë deri dje bardh e zi ose something in between, maskat që kishe vënë aty tani më pëlqyen shumë seriozisht
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Po cfare nuk shkon?
Maskat ishin ok ngjyrat bardh e zi nuk e di sfondi paksa i bardhë që të theksojnë ato maskat që kishe vënë mbase të zeza dhe anasjelltas kupto
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Nauancat këtu mono vijezimet blu dmth e kom llafin e ngjyra s'më pëlqen maskat SUPER PËR MUA.

dhe dicka që e thash dje fotot ka mbrapa po jo ne formë të çuditshme të kthyme si copa bakllavaje po drejtë janë sh të bukura ky është mendimi
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nauancat këtu mono vijezimet blu dmth e kom llafin e ngjyra s'më pëlqen maskat SUPER PËR MUA.

dhe dicka që e thash dje fotot ka mbrapa po jo ne formë të çuditshme të kthyme si copa bakllavaje po drejtë janë sh të bukura ky është mendimi
Atp variantet e djeshme i braktisem , kapem te reja sot lool

dmth ti po thua ky variant por me te errta? (per sfondin?
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Atp variantet e djeshme i braktisem , kapem te reja sot lool

dmth ti po thua ky variant por me te errta? (per sfondin?
Yeeesssssss mo në fund lool nuk isha azhornuar.

Po maskat janë supeeeeeer mos i ndryshoni për mendimin tim sfondi pa nuanaca e bardhë e zezë sa më thejshte maska të bardha sfindi zi ose anasjelltas kupton e rëndësishme është të theksohen maskat dhe titulli
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Atp variantet e djeshme i braktisem , kapem te reja sot lool

dmth ti po thua ky variant por me te errta? (per sfondin?
Ah dhe i diçka dhe e mbylla ato buzët e mashkullit i keni bo kastile ashtu të vijezuara dmth sikur ja ka mor borxh femrës apo i ka nxjerrë grafika ashtu lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ah dhe i diçka dhe e mbylla ato buzët e mashkullit i keni bo kastile ashtu të vijezuara dmth sikur ja ka mor borxh femrës apo i ka nxjerrë grafika ashtu lool
Edhe mua me beri pershtypje , sikur i eshte ndryshu veni lool

se di por do i ndaj te gjithe opinionet tuaja me djalin qe po merret
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Mua me pelqen sugjerimi jot Moni shkon me emrin e librit plus ka dhe origjinen Fv brenda Eshte goxha origjinal .
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Edhe mua me beri pershtypje , sikur i eshte ndryshu veni lool

se di por do i ndaj te gjithe opinionet tuaja me djalin qe po merret
Shpresoj të ja dilni lol mua s'më takon mbase edhe kom fol shumë 😅

Por maskat më pëlqyen shumë edhe fotot sfondin gatiteni se ngjan si fizike kuantike lool e mylla tashi 🤣
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Mua me pelqen sugjerimi jot Moni shkon me emrin e librit plus ka dhe origjinen Fv brenda Eshte goxha origjinal .
Eshte ideja qe dha Amara ,
pra nje monitor apo ekran , dhe dy maska qe nenekuptojne mendimet e maskuara , si dhe pika e njohjes "Forumi Virtual "

kjo ishte ideja, dhe kjo u realizua,

per ngjyrat besoj ne dore i kemi i ndryshojme

por si ide ,koncept eshte ok?
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Eshte ideja qe dha Amara ,
pra nje monitor apo ekran , dhe dy maska qe nenekuptojne mendimet e maskuara , si dhe pika e njohjes "Forumi Virtual "

kjo ishte ideja, dhe kjo u realizua,

per ngjyrat besoj ne dore i kemi i ndryshojme

por si ide ,koncept eshte ok?

E Thashe per mua Eshte origjinale .
Nuk me pelqejne ekzazherimet Eshte nje kombinim perfekt i titullit dhe ngjyrave mbrenda dhe jasht pra ca mbart ne brendesi Dhe jashte per synin figurativ thjesht perfekt .

Voten e dhash .
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Pak titulli, pak kopertina, tamam mister😆
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Eshte ideja qe dha Amara ,
pra nje monitor apo ekran , dhe dy maska qe nenekuptojne mendimet e maskuara , si dhe pika e njohjes "Forumi Virtual "

kjo ishte ideja, dhe kjo u realizua,

per ngjyrat besoj ne dore i kemi i ndryshojme

por si ide ,koncept eshte ok?
Si dmth do e fusni atë "forumi virtual" në kopertinë????!!!!!

Nuk fol mo meverte lool lool lool
Kur s'ke pula bo shuuu kot lool lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Si dmth do e fusni atë "forumi virtual" në kopertinë????!!!!!

Nuk fol mo meverte lool lool lool
Kur s'ke pula bo shuuu kot lool lool
Se po shihja foton dhe kam pershtypjen se ato vijezimet blu ap[o bojqielli jane efekt i pc , sepse djali ate foto e ka nisur te shkrpur nga pc lool

Nese mendoj do kemi variantin e plote , pasi donte te dinte nese ideja eshte e duhura
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
E pse jo @Baboon ? Ça nuk te pelqen ty ne ate sugjerim ? Hé behu cik serioz .:D
Po qesha nga sikleti mi se isha super serioz kena i javë e mo shumë që Ramë dakord votuam titullin "mendime të maskuara"

Tashi i fut dhe nje prapa shtesë forumi virtual lool lool

Ja kto detajet na bojn unik në gjithë botën ne si Shqiptarë lool

Të ish për me fut vuetualitetin në kopertinë nuk u lidhnin fare lol

Sepse titulli tjetër më i votuar ishte Revirtality or something.

Po ku do e tregojmë veten ne që jena unike në planet lool lool
Ja me kto hahahaha
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Se po shihja foton dhe kam pershtypjen se ato vijezimet blu ap[o bojqielli jane efekt i pc , sepse djali ate foto e ka nisur te shkrpur nga pc lool

Nese mendoj do kemi variantin e plote , pasi donte te dinte nese ideja eshte e duhura
O Mon please me thuj që jam keqkuptu dhe s'do vendosni forum virtual si nën titull etj ne kopertinë se u trasha ahhaha
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top