Votoni per kopertinen

Votoni per kopertinen


  • Totali i votuesve
    25
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pak vemendje nga te gjithe

Kush nga dy variantet e sugjeruara nga shtepia botuese mendon se eshte e duhura?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
E para me pelqen me shume.
Ate votova.
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Vetëm këto dy janë opsionet?

Nqs po atë me maska dmth 1 i bie? Se fotot ishin pak lomsh..

P.S votova 2 padashje lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pls votoni se duhet te dergojme brenda dites se sotme variantin qe duam
se do kalohet ne botim :)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂
 
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂

Shum dakord ne ket pik.
Sa me thjesht me bukur
 

ZHIGO

Lucky me...
WhatsApp Image 2020-06-29 at 6.29.05 PM.jpeg

Ja kam dhene dikujt ta punoj dhe eshte ne punim e siper akoma. Mora punimin e dyt per baze edhe pse per mendimin tim nuk eshte ndonje kushedi se cfare por ama eshte me i pranueshmi nga dy punimet.

I qendroj mendimit tim te pare qe kapaku librit (imazhi) duhet me patjeter te lidhet me titullin. Personalisht me pelqen idea e shtjelluar e @Amara_La_Negra. Nje kapak gjysem i bardh e gjysem i zi. Kam pershtypjen se do dilte dicka me e bukur.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ide kam kerkuar ktu e 5 muaj para dhe asgje hic
Gjithsesi jemi ne kohe
Pervec idese se amares ka ndonje tjeter?
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Ide kam kerkuar ktu e 5 muaj para dhe asgje hic
Gjithsesi jemi ne kohe
Pervec idese se amares ka ndonje tjeter?

Fotot janë sh të bukura por jo në kopertinë, mbase nga mbrapa dhe please jo në formë rombi 🙏🙏🙏🙏
Mendimi im.
Ndërsa kopertina sa më e thjeshtë dmth e zeza e bardha ose diçka in between që të jetë ndjellës pak,
jo si revistë për kalamojt shpresoj ta kuptosh ku e kom llafin lol
 
Fotot janë sh të bukura por jo në kopertinë, mbase nga mbrapa dhe please jo në formë rombi 🙏🙏🙏🙏
Mendimi im.
Ndërsa kopertina sa më e thjeshtë dmth e zeza e bardha ose diçka in between që të jetë ndjellës pak,
jo si revistë për kalamojt shpresoj ta kuptosh ku e kom llafin lol
Ahahahhaahaahhaahahah
Sa i embel qe je ndonjehere
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂
si te duket kjo ide?


index.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top