Votoni oferten qe mendoni se eshte e duhura

Votoni


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
s
Haahahahahahahahahah, ate kritikun thote. lol
Se kuptoj si mund te merret me seriozitet nje batute mes meje e hallos ketu. lol
sa te rrosh do mesosh lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
l


hahahaha
po c'dun sportistat ne teme libri moj se me hutove lol

e moj mir se me ka ngel fiksim Agim Baci nga 1 emision ndaj lol
ihere Afrim, i here Agim
po e shkrujte e i here do dali Kushtrim lol lol

Po per qyfyre a lumadhe lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kjo teme po mbyllet ,pasi pjesa e ofertave mbaroi!
 

jana80

Super Moderator
@Hera @jana80
Nese brenda dites se sotme nuk dergohen krijimet , do zgjedh une nga 1 per secilen dhe do ia dergoj shtepise botuese per redaktim dhe faqosje
Flm dhe kalofshi nje dite te mbare
Flm mony por nuk jam dakort ta zgjedhesh ti.. e nese nuk kam kohe paqe... klb edhe ti
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top