Votoni oferten qe mendoni se eshte e duhura

Votoni


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Te treja kto jane prestigjioze.
Di ndonje tjeter ti kontaktoj?
Se sdo i ndajme nje ktu e nje atje
Une njihja dikur nje sejko ... se di ne eshte akoma ne el... sh preciz dhe me cmim te ulet.
 

jana80

Super Moderator
E te vemi ne elbasan tani?
Jo mi jo eshte ok kjo ... sdi si funksionon ne alb.. ketu mund te besh preventive dhe ben nje pazar ...
X ma ben me aq..
Y aq me te njejtat parametra...
Mbaee ju ndihmon ne cmim..
Sdi si funksionon ne alb...
Mos e merr pergj time si te kisha deshire te zgjidhnit ate ju pergj nje pyetjes tende asgje me shume
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo mi jo eshte ok kjo ... sdi si funksionon ne alb.. ketu mund te besh preventive dhe ben nje pazar ...
X ma ben me aq..
Y aq me te njejtat parametra...
Mbaee ju ndihmon ne cmim..
Sdi si funksionon ne alb...
Mos e merr pergj time si te kisha deshire te zgjidhnit ate ju pergj nje pyetjes tende asgje me shume
E kam shpjeguar jana sa ska me ku te shkoj
Po ke durim futu lexo
Pyetja ime eshte mbi ofertat qe kam publikuar ,si dhe nje faqe a dy perpara kam bere nje preventiv!
Thx
 

jana80

Super Moderator
Sorry jam dakord per me te miren ..nuk i njoh as famen dhe as punen ..
Jam dakord me cfare zgjidhni ju
 

NGU

Wild child full of grace 💫
A na lejohet me votu dhe ne qe nk marrim pjese?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Hera @jana80
Nese brenda dites se sotme nuk dergohen krijimet , do zgjedh une nga 1 per secilen dhe do ia dergoj shtepise botuese per redaktim dhe faqosje
Flm dhe kalofshi nje dite te mbare
 

Hera

Banned
Moni do me lirosh po zgjodhe ke te duash ti ...je shpirtushe
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Moni do me lirosh po zgjodhe ke te duash ti ...je shpirtushe
Dmth ti je online dhe nuk zgjedh dot nje krijim tendin?
Sinqerisht sju kuptoj...
Nese se keni me deshire mjaft te thoni...
Mos mendoni se edhe une e kam kohen kot...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Propozoj @WxP tek buxheti librit 1 pagese duhet te jete dhe per Monin per menaxhimin. Vallahi e kam me verte. Se ne pagujne te huajin pa na u dridh qerpiku dhe tek vetja e marrim per te mireqene, hajd per bamiresi apo kenaqesi.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Propozoj @WxP tek buxheti librit 1 pagese duhet te jete dhe per Monin per menaxhimin. Vallahi e kam me verte. Se ne pagujne te huajin pa na u dridh qerpiku dhe tek vetja e marrim per te mireqene, hajd per bamiresi apo kenaqesi.
Na mi na , se e bej per qejf , dhe minimumi qe kerkoj eshte edhe impenjimi juaj.
Pagese rrofsh , @WxP te me japi nje emblesire heren tjeter kur te vij ne kashar e jemi ok lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
I marrci pleshtat hallos ju se ja hodhi nipi 55 evro qe te shkoj pasi te mbylle librin e te bej party ke 18 kaçi. lol
lol
aman se kur pashe ate 55€ thash: e paska be zemren gur impakti lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ke baci mi, Agim Bacin? kritikun letrar? e njeh?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Tani si mendoni tia nis per faqosje atyre miqve te Pegi - apo keni ende kerkesa ankesa ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
l
Kta jane gjithe sportist mi lol lol

hahahaha
po c'dun sportistat ne teme libri moj se me hutove lol

e moj mir se me ka ngel fiksim Agim Baci nga 1 emision ndaj lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top