Votoni krijimet e muajit Shtator!

Votoni krijimet e muajit Shtator!


 • Totali i votuesve
  20
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Pershendetje.......

Edhe ky muaj mbaroi!

Fituesi per kete muaj eshte DIDI me "Te kerkoj ne heshtje"

Suksese Did!...

giphy.gif
fireworks-animated-gif-2.gif

Tani sipas rregullit rendisim te gjithe pjesemarresit

1.Une ...!? Levina
2.Per te fundit here.……?! Monique
3.Nje bisede me veten.. Abis
4.Hutimi i fatit! Nevertiti
5.Caste sa nje jete! Jana80
6.Monolog me gjethen. Kitrra 123
7.Ti je Vetvetja, O vetja ime! Soulmind


Faleminderit te gjitheve per pjesmarrjen dhe ju uroj me te mirat e mundshme!
 

Attachments

 • giphy.gif
  giphy.gif
  398.5 KB · Shikime: 0
 • fireworks-animated-gif-2.gif
  fireworks-animated-gif-2.gif
  2 MB · Shikime: 0
 • giphy.gif
  giphy.gif
  398.5 KB · Shikime: 0
 • fireworks-animated-gif-2.gif
  fireworks-animated-gif-2.gif
  2 MB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Urime Didi...edhe pse,u pa qe 8 e more cik me te mire,nuk ja vure fort ne dukje te "metat" :p

Janaa,shkrimi jot me ka pelqyer shume :)
Edhe shkrimi yt me ka pelqyer Monique,por nuk ta thashe se te ngaterrova me dike tjeter :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

...nuk paskam gabuar ne shijen letrare, jana80 :)

Urime Didi :)

hajduti
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Urime Didi...edhe pse,u pa qe 8 e more cik me te mire,nuk ja vure fort ne dukje te "metat" :p

Janaa,shkrimi jot me ka pelqyer shume :)
Edhe shkrimi yt me ka pelqyer Monique,por nuk ta thashe se te ngaterrova me dike tjeter :p

hahahha dmth mendove se ishte i dikujt qe ti e kishe inat....lol
ahhh ca je ti ...:p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

urime didi...cfare e kishe kete syjeshilin se se mora vesh lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Haha! Didiii te shkruaj per syjeshilaaaaa??!?!

Shume urime Did, Me ka pelqyer teper! :)
Ah me ne fund! :p
62032124.jpg

Si dhe uroj vetveten pasi vertet me ka pelqy kete muaj vetja si asnjeher me pare! Bravo kush me votoi :D ndersa ju qe s'e keni votuar s'merrni vesh nga letersia :p:p
 

Attachments

 • 62032124.jpg
  62032124.jpg
  46.2 KB · Shikime: 0

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

didi urimee :) ishe supriz e bukur ...
tani pres kritiken e zgjeruar nga ty :))) :*

flm te gjith votuseve ..ne vecanti juve qe gjetet dicka ne krijimin tim. faleminderit!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Urime Fituesit!
Urime te perzemerta te gjithe krijuesve!
Muaji te mbare ne vazhdim!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Haha! Didiii te shkruaj per syjeshilaaaaa??!?!

Shume urime Did, Me ka pelqyer teper! :)
Ah me ne fund! :p
62032124.jpg

Si dhe uroj vetveten pasi vertet me ka pelqy kete muaj vetja si asnjeher me pare! Bravo kush me votoi :D ndersa ju qe s'e keni votuar s'merrni vesh nga letersia
:p:p

Kete modestine ku e blen ti??? bejne skonto?? :p
 

Attachments

 • 62032124.jpg
  62032124.jpg
  46.2 KB · Shikime: 0
 • 62032124.jpg
  62032124.jpg
  46.2 KB · Shikime: 0

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Hahaha!
Kete muaj modestia me erdhi natyrshem se m'paska votu Didi dhe Jana!
Mon urime dhe ty vendi dyte e jana (3) se duke u marr me veten harrova vendin e dyt dhe trete ! :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Tani prisni qe Didi tmos futet 1 jave se e ka zakon ajo. Sa her fito zhduket! :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Urime Didi,

Uroje qe cdo minute e jetes tende te shenderrohet ne shekuj te keso fitoreve.

Suksese te cdo ditshme!

Me respekt,
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Urime Didi...edhe pse,u pa qe 8 e more cik me te mire,nuk ja vure fort ne dukje te "metat" :p

Rrofsh Abis, ne fakt, nuk mund ti futesha zence shkrimit jo per gje por mund edhe te dallohej pastaj, sepse per shkrimet e mia jam goxha kritike. Ndaj eshte e kunderta, te meta kishte plote por normal qe nuk do e beja roman, jo per gje por do e analizoja rresht m rresht pastaj. lol

Po ti mund ta analizoje, meqe te ka pelqyer apo e more hakun ti, meqe edhe te tendin e kam masakruar pak. :p

Haha! Didiii te shkruaj per syjeshilaaaaa??!?!

Shume urime Did, Me ka pelqyer teper! :)
Ah me ne fund! :p

Si dhe uroj vetveten pasi vertet me ka pelqy kete muaj vetja si asnjeher me pare! Bravo kush me votoi :D ndersa ju qe s'e keni votuar s'merrni vesh nga letersia :p:p

Sol, rrofsh, keta syjeshilat dalin ndonjehere si ato kerpudhat, po eshte sekret. lol

O modesteee, po boll pra boll, kerkoj te hiqet vota ime, se paska qene i joti shkrimi. Protestoj! lol
Pertej shakave, analizes qe i bera shkrimit nuk i heq asgje, me beri per vete a shkrim. :)

didi urimee :) ishe supriz e bukur ...
tani pres kritiken e zgjeruar nga ty :))) :*

flm te gjith votuseve ..ne vecanti juve qe gjetet dicka ne krijimin tim. faleminderit!

Jann, shume rrofsh, ne fakt ajo puna e kritikes ishte shaka. S'me ben me zemra tani duke ditur kush ishte e jotja ta kritikoj me. :)
Plus cti them me tjeter, pjeset me kyce i kam thene. :))

Urime Fituesit!
Urime te perzemerta te gjithe krijuesve!
Muaji te mbare ne vazhdim!

O nev, faleminderit, po ai fituesi e ka nje emer. ;)


Urime Didi,

Uroje qe cdo minute e jetes tende te shenderrohet ne shekuj te keso fitoreve.

Suksese te cdo ditshme!

Me respekt,


Kitrra, faleminderit shume, uroj edhe une qe edhe ti te kesh sa me shume fitore si kjo e imja,
me sa me shume antare qe votojn nga mendja e tyre.

Shkruhemi ne te tilla raste, deri atehere, te pershendes gjithashtu me respekt. :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

E zezaaaaaaaa, MON, desh te harrovaaaaaaa (me sakt te harrova pak, e pafalshme e dii).

Rrofsh, rrofsh, ajo ngjyra e zeze me shkoka shume. :D
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

E zezaaaaaaaa, MON, desh te harrovaaaaaaa (me sakt te harrova pak, e pafalshme e dii).

Rrofsh, rrofsh, ajo ngjyra e zeze me shkoka shume. :D

po une e vogel jam...ku dukem ne gjithe kete turme njerezish....

:p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Eww, i yti aij krijim paska ken Did,(i rash pishman qe tpaskam votu:p)

Urimee qike!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Eww, i yti aij krijim paska ken Did,(i rash pishman qe tpaskam votu:p)

Urimee qike!


Ashtu e? Sa keq qe eshte vone, ta hiqte voten Moni.

Se meriton asnje falenderim ti jooo. PfFalenderoj dhe antaret e tjere qe me kane votuar por qe skane komentuar. :)
Ju pershendes.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Sa vjen e bindem me shum se ne kete bote jetojne njerez qe shijojne me shum dhimbjen se kenaqesin.. vuajtje pa fund e krenari per gjithshka.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Sa vjen e bindem me shum se ne kete bote jetojne njerez qe shijojne me shum dhimbjen se kenaqesin.. vuajtje pa fund e krenari per gjithshka.


Sa i thelle qe je.

Une thash do kishe thene ndonje gje per krijimet ti. Cfare zhgenjimi, kot e ke Don, kot. :p
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Sa i thelle qe je.

Une thash do kishe thene ndonje gje per krijimet ti. Cfare zhgenjimi, kot e ke Don, kot. :p

Nese se ke kuptuar e kam per krijimin qe fitoj dhe kete e beri ne saj votuesve
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Nese se ke kuptuar e kam per krijimin qe fitoj dhe kete e beri ne saj votuesve

Nuk kuptohej.

Po me thuaj si ishte gje e mire a e keqe dmth duhet te falenderoj une? :p
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Nuk kuptohej.

Po me thuaj si ishte gje e mire a e keqe dmth duhet te falenderoj une? :p

Nese dhe ti ke votuar ,pse mos ta besh ?!
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Shtator!

Me vjen keq qe paske votuar dhe ti looool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top