• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni Krijimet e muajit Gusht

Votoni Krijimet e muajit Gusht


 • Totali i votuesve
  29
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Ne ditet e mia, merr voten time,e kendshme! ( :
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

tik tak tik tak...ora e lojes drejt fundit.......:)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

O ditet e ketij sondazhi mbaruna,minutat e perqfojne me kujtime,komentet dhe votat mbaruan .
Dhe ditet tona dhe tuajat fituan :p.
Nuk besoj te dali ndonje votues i poshter,tnani te me marre gezimin e fitores se krijimit te cilin votova..:p hahahahahahah
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dhe ky konkurs u mbyll !

Duke ju falenderuar te gjitheve , atyre qe krijuan dhe ndane me ne krijimet e tyre , shpirtin , boten e tyre, por sdua te le menjane edhe votuesit qe na nderuan me cdo vote te dhene, komentet te cilat ndihmojne cdo krijues te permisohet, dhe sigurisht me levdatat e tyre, emocionet qe i falen keto krijime...

Jeni me te miret :)

Tan le te kalojme tek pjesa me e rendesishme e ketij konkursi....zbulimi i emrave :)


Fituesi i ketij muaji eshte FLYYYYY !

Në ditët e mia - FLY
Me poshte vijojme me pjesemarresit e tjere sipas renditjes

Ditet e mia! - Soulmind
Oret e vona! - Nevertiti
Perse njerezit martohen ne Gusht? - Nicktjeter
Copez shpirti! - Monique
Buzeqesh - LeVoyageur

Duke uruar edhe njehere te gjitheve , ju mirepres ne krijime dhe votime te reja.

Faleminderit!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Me ne fund e paska marr voten e 8 :(

hahahahahahaha mos u merzitttt :p


Urime Fly!

Ishin vargje udhtuese dhe shume te bukura!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dolen emrat?
Se doja te beja tj reagim por sjam aq e pashpirte :p

Fly urime e kendshme poezia
Dhe Nev te lumte dora e vockel :)
 

Abisi

Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Nevi,shume e bukur e jotja.me vjen mire qe te paskam votuar ty :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Urime Fly. Deri me sot ka qene poezia me e bukur e jotja mendoj!(nga cke shkruar me pare)
Urime dhe te tjereve! Per dyshin kam mendu se ka qene e monique ndersa 4 ta me jepte me shume nevertiti ne te. Por paska qene e kunderta.:)
 
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Urime Fly, poezi shume e ngrohte dhe e bukur!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dhe ky konkurs u mbyll !

Duke ju falenderuar te gjitheve , atyre qe krijuan dhe ndane me ne krijimet e tyre , shpirtin , boten e tyre, por sdua te le menjane edhe votuesit qe na nderuan me cdo vote te dhene, komentet te cilat ndihmojne cdo krijues te permisohet, dhe sigurisht me levdatat e tyre, emocionet qe i falen keto krijime...

Jeni me te miret :)

Tan le te kalojme tek pjesa me e rendesishme e ketij konkursi....zbulimi i emrave :)


Fituesi i ketij muaji eshte FLYYYYY !

Në ditët e mia - FLY
Me poshte vijojme me pjesemarresit e tjere sipas renditjes

Ditet e mia! - Soulmind
Oret e vona! - Nevertiti
Perse njerezit martohen ne Gusht? - Nicktjeter
Copez shpirti! - Monique
Buzeqesh - LeVoyageur

Duke uruar edhe njehere te gjitheve , ju mirepres ne krijime dhe votime te reja.

Faleminderit!

Me duhet te them tre fjale/i:


 1. Urime dhe pergezimet per Fly,
 2. Monique me motivon me menyren e shpalljes se fituesve
 3. Ato votat e kota qe rrjedhin dhe qe jane nga brenda do doja te mos rridhnin me :yep:
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Kitrra edhe une ate mendoj, por meqe skam gje ne dore ..kam dicka tjeter - te mos i llogaris..sic edhe bera :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Kitrra edhe une ate mendoj, por meqe skam gje ne dore ..kam dicka tjeter - te mos i llogaris..sic edhe bera :)

Monique,

Se sdo numerohen nuk do koment por me intrigon fakti i llumit qe shkaktohet me hudhjen e tyre dhe me intrigon perseri fakti se behen po nga ''NE''. :gazet:
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Une kam votuar dicka te krijuar nga Monique?!? Duhet te kem qene me temperature ose me te vertete e ka paska merituar voten :p

Urime fituesit.

hajduti
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Une kam votuar dicka te krijuar nga Monique?!? Duhet te kem qene me temperature ose me te vertete e ka paska merituar voten :p

Urime fituesit.

hajduti

ne te njejten kohe te dy kemi menduar te njejten gje lol .....e tmerrshme cfare alkimie lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Flm shume Nick dhe Abis! :)
Faleminderit dhe atyre qe me votuan! :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Si u mbyll votimi pa votuar une !!!

Po mire qe paska fituar me i miri !!
Urime fly ! Fluturo kah i çilet lama
Sillju maleve per rreth e veshtro ku i del burimit ama !
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top