• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni Krijimet e muajit Gusht

Votoni Krijimet e muajit Gusht


 • Totali i votuesve
  29
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Mashtronjsa mashtronjsa por e kemi shpirtin e embel :p

Kur me ban si e amel ti deksha n'llac jarebi.

Votova 6 kot sa me i ba votat lamsh :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ca bahet ktejaaa :p
Abis dil njehere kerko kush ska votuar neper antar/e hahahahaha :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

haha o rrace e keqe ju, po dilni najher dhe nga fotomania :p

Nejse, po shkoj te shoh vete ca behet andej! Kam harru me pa rezultatet :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Aktualisht 4 dhe 6 jane ne balotazh.....deri neser votohet me pas do votoj vete :p

Kshuqe po ka ngel ndonjeri pa votu mos kursehet :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Te kisha dhe nje vote me votu -6- ahhahahahaha :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

e kam pas une nje ad tjeter ktu e 5 vjet po s'mbaj mend pasin :p hahaha
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Shko tek fotomania ti njehere ,e mblidh edhe ndonje pjate ushqim per muajin qe vjen ahhahahahahah :p
Se e po ta kesh adresen,voton ate buzeqesh ti,e jo kete qe dua une :(
 
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Soul,po c'ke ti me te vjeterin,hap nje te ri edhe hidhja 4 :p

Legjende,po nuk pate votu,voto 4 se do ta liroj vendin.llaf burrash :p :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Shko tek fotomania ti njehere ,e mblidh edhe ndonje pjate ushqim per muajin qe vjen ahhahahahahah :p
Se e po ta kesh adresen,voton ate buzeqesh ti,e jo kete qe dua une :(

tashi ti po leshon piskame qe te degjoj une per neser??? jo jo nuk degjoj nga ai vesh lol.....po futesh mik e lige lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Soul,po c'ke ti me te vjeterin,hap nje te ri edhe hidhja 4 :p

Legjende,po nuk pate votu,voto 4 se do ta liroj vendin.llaf burrash :p :p

nuk quhet i riu, sepse po te ishte ashtu nuk hiqeshin 2 vota

e di mire solja kete pune :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

tashi ti po leshon piskame qe te degjoj une per neser??? jo jo nuk degjoj nga ai vesh lol.....po futesh mik e lige lol

Ehe hahahahahahaha :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

nuk quhet anullim loje lol

zot e cfare pozitash me keni vene...do ta kuptoni kur te zbuloj emrat lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Po ta dija qe do mirekuptoja nga te gjithe do thoja: Ti them vellai te futet e te jape nje vote, lol
Madje ka marr dhe vjet pjese te fotomania, por do e ket harru dhe ai pasin :p

p.s. ka dhe nje dit koh ama mund te votoj Aki pa problem besoj :) Por dhe Princesha s'ka votuar! Dil nje xhiro ketej princeshe :d
Esht dhe infinito
eshte dhe legally
 
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Legally,eshte goce e mire,edhe nuk ka sesi ta lej voten te shkoje kot.
@Legally,50 euro ke,voto 4 :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Larg duart nga kutia e votimit me korrupsion....pazar po beni o? :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Poezia e fundit sh e bukur,e ka bere te forte kush e ka shkruar Haha bej shaka :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Vota shkon per 2
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Uaaaa shikoni shikoni dhe vereniiii ,paskan votuar e ca tjere ahahhaha :p
A ka maaaa votuessss ?!:p
 
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Uaaaa shikoni shikoni dhe vereniiii ,paskan votuar e ca tjere ahahhaha :p
A ka maaaa votuessss ?!:p

paskan votuar,por bolotazhi nuk qenka thyer.
keshtu sic eshte nise Moni,ty do te bjere pergjegjësia ne fund :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top