Votoni Krijimet e Majit!

Votoni Krijimet e Majit!


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Absolutisht po, biles mendova te jap ndonje cek te bardhe dhe shenoje vet shumen, ky triumf i pashoq me ka dehur keqas dhe cdo vlere monetare per kete eshte inferiore :D

Lega, sidomos voten tate iher ckam heq me te bind, mu desh te behesha dhe si deputet zone me te thone qe pas fitimit te konkursit jeta jote do permirsohej ndjeshem :p


Mon jam shum i ofenduar nga kjo: Une e fly jemi shume miq , dhe fakt eshte qe nuk e kam votuar as ne kete votim e as ne ate para ketij.

Un i kam thene njerezise se jemi dashnor :p

po mortja ste ha qe sle gje pa nxjerr nga ai bark lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

po mortja ste ha qe sle gje pa nxjerr nga ai bark lol

e ne fund te fundit ja ku ta them: E me plasi mua qe sme voton ti, me voton nicku, ate do bej dashnore te pare se ti se meriton.

Le qe dje a pardje me kane deklaruar me shume dashnore pa vetdije :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Sekreti eshte te jesh bujare. Te japesh. Te japesh voten.

Meso cike o Mon meso
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

e ne fund te fundit ja ku ta them: E me plasi mua qe sme voton ti, me voton nicku, ate do bej dashnore te pare se ti se meriton.

Le qe dje a pardje me kane deklaruar me shume dashnore pa vetdije :p

e hudhe si larg e larg grepin eeeeee....nicku maje ta kam fal lol

por dije se eshte shume kapricoz , me shume se dy dite nuk durohet lol

u bone ti aty
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Sekreti eshte te jesh bujare. Te japesh. Te japesh voten.

Meso cike o Mon meso
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

e hudhe si larg e larg grepin eeeeee....nicku maje ta kam fal lol

por dije se eshte shume kapricoz , me shume se dy dite nuk durohet lol

u bone ti aty

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ca talenti paske qene o Fly! Kot te kane votuar u ka ardhur gjynah :p

10 vota te shkuara dem. :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ca talenti paske qene o Fly! Kot te kane votuar u ka ardhur gjynah :p

10 vota te shkuara dem. :p

le kete po shperdorova nderet qe me kishin :p

Moni pse me ben dislike
si ndonje skifter
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Urime gjithve per krijimet

Nev nuk do lejoj ta ndjejme mungesen tende se do te mbysi me pyetje e do presim keshilla e :p, shpresoj qe sdo te zhgenjejme dhe ke qene e mrekullueshme :*

p.s. mua lirisht mund te me leni si figure e ta mbysni Monin me mesazhe :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me gjithe keto shkrime te bukura s'ka mbet tjeter pos te botojme vellimin e pare te Dromcave forumore.

Pergezime te gjitheve.:pete:
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly urime e bravo e merituar. Suksese te gjithve.
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Urime Flyyyy
Ps: nick shkrimet e tua njifen 10 km larg dhe (pavarsisht budalliqeve/ngacmimeve ) me pelqejn jashtmase
Hai una mente contorta
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Rrofshi cupa, per te mira e gezime ju ardhcim :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Rrofshi cupa, per te mira e gezime ju ardhcim :)

Ja se do te bejm te humbasesh keshtu mund te na e kthesh ne gezime :)....
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Pse tani spo ja u kthej ne gezime?
E me humb un e me fitu ti, prap pe fshatit tone jemi, ska gje :D
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Pse tani spo ja u kthej ne gezime?
E me humb un e me fitu ti, prap pe fshatit tone jemi, ska gje :D

E vertet kjo :) hahaha mistrec je (ne kuptimin e mire mistrec si me then i shkathet dhe me batuten e duhur e ne moment... carpediem )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top