Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e

Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e


  • Totali i votuesve
    15
  • Poll closed .

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Happy Girl GIF by Ethan Barnowsky
Nuk është shi,jan lotët e gjyshit ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Kisha i mendim, por do e them se sme rrihet lol

Lexova ca emra anetaresh tek grupet dhe me erdhi si ide, edhe pse eshte bo tani. Vitin tjeter me :D
Meqe inteligjenca nk iu pelqeu dhe ne fakt e moren dhe si me shaka, mund te kishim zgjedhur terma tjera per cdo teme.

Meqe ne fund te vitit hapim temen stafisti/ja mund t'i kishim bere dhe kto asokohe.

Grupi pare: Le te jene gjithe emrat e stafisteve jeshil, blu, kuq dhe ne zgjedhim me aktivin.
Grupi dyte: Le te jene emrat e personave qe neve na duken me me gallate/humor dhe zgjedhim.
Grupi trete: Le te jene emrat e personave qe kane sjelle fotografi nga duart e veta dhe ne zgjedhim me te mirin.
Grupi katert: Emrat e personave qe jane me aktiv gjate dites.
Grupi pese: Emrat e personave qe nk jane aktiv, por na mungojne shkrimet e tyre.

Nese keni edhe ndonje ide tjeter per grupe fusni :d

Kjo do vinte edhe si loje, por edhe per te vleresuar vertet dike per kohen qe jep ne fv.
 

Vajza

V.I.P
Kisha i mendim, por do e them se sme rrihet lol

Lexova ca emra anetaresh tek grupet dhe me erdhi si ide, edhe pse eshte bo tani. Vitin tjeter me :D
Meqe inteligjenca nk iu pelqeu dhe ne fakt e moren dhe si me shaka, mund te kishim zgjedhur terma tjera per cdo teme.

Meqe ne fund te vitit hapim temen stafisti/ja mund t'i kishim bere dhe kto asokohe.

Grupi pare: Le te jene gjithe emrat e stafisteve jeshil, blu, kuq dhe ne zgjedhim me aktivin.
Grupi dyte: Le te jene emrat e personave qe neve na duken me me gallate/humor dhe zgjedhim.
Grupi trete: Le te jene emrat e personave qe kane sjelle fotografi nga duart e veta dhe ne zgjedhim me te mirin.
Grupi katert: Emrat e personave qe jane me aktiv gjate dites.
Grupi pese: Emrat e personave qe nk jane aktiv, por na mungojne shkrimet e tyre.

Nese keni edhe ndonje ide tjeter per grupe fusni :d

Kjo do vinte edhe si loje, por edhe per te vleresuar vertet dike per kohen qe jep ne fv.
Për mua ska asnjë problem, më pëlqen si ide skam asnjë kundërshtim.
Meqënse ti ke hargjuar kaq shkronja, që nuk e bën shpesh, dmth ke pasur diçka të mirë që të gjithë palët të jenë të knaqur. ?
Pastaj sondazhet mundet dhe antaret t'i hapin sa herë të duan, e për çfarë do lloj ide ose temë të duan.
E hapa tani që mos t'i grummbullosim të gjithë votimet në fund :p

Nga unë e ke aprovimin jam dakord me ty ?
 
  • Puç
Reactions: NGU

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kisha i mendim, por do e them se sme rrihet lol

Lexova ca emra anetaresh tek grupet dhe me erdhi si ide, edhe pse eshte bo tani. Vitin tjeter me :D
Meqe inteligjenca nk iu pelqeu dhe ne fakt e moren dhe si me shaka, mund te kishim zgjedhur terma tjera per cdo teme.

Meqe ne fund te vitit hapim temen stafisti/ja mund t'i kishim bere dhe kto asokohe.

Grupi pare: Le te jene gjithe emrat e stafisteve jeshil, blu, kuq dhe ne zgjedhim me aktivin.
Grupi dyte: Le te jene emrat e personave qe neve na duken me me gallate/humor dhe zgjedhim.
Grupi trete: Le te jene emrat e personave qe kane sjelle fotografi nga duart e veta dhe ne zgjedhim me te mirin.
Grupi katert: Emrat e personave qe jane me aktiv gjate dites.
Grupi pese: Emrat e personave qe nk jane aktiv, por na mungojne shkrimet e tyre.

Nese keni edhe ndonje ide tjeter per grupe fusni :d

Kjo do vinte edhe si loje, por edhe per te vleresuar vertet dike per kohen qe jep ne fv.
Boni dhe 1 grup anetarja me zemer te madhe qe ta fitoj une ???? se nbukuri e inteligjencr aha... ka tjerr para meje
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Për mua ska asnjë problem, më pëlqen si ide skam asnjë kundërshtim.
Meqënse ti ke hargjuar kaq shkronja, që nuk e bën shpesh, dmth ke pasur diçka të mirë që të gjithë palët të jenë të knaqur. ?
Pastaj sondazhet mundet dhe antaret t'i hapin sa herë të duan, e për çfarë do lloj ide ose temë të duan.
E hapa tani që mos t'i grummbullosim të gjithë votimet në fund :p

Nga unë e ke aprovimin jam dakord me ty ?
Hahah jojo une, sdi nga t'ia nis e nga t'ia bitis me kto gjera.
Se kam provu dhe vertet sedi si funksionon me sondazhe :d
Ajo do ishte dicka tjeter per cdo "pune" qe bejme ktu do kishte dhe nga i vleresim, kshu e mendova :d
 

Vajza

V.I.P
Hahah jojo une, sdi nga t'ia nis e nga t'ia bitis me kto gjera.
Se kam provu dhe vertet sedi si funksionon me sondazhe :d
Ajo do ishte dicka tjeter per cdo "pune" qe bejme ktu do kishte dhe nga i vleresim, kshu e mendova :d
Këtë ide e kam pasur dhe unë, lol.
Shembull ai që fiton ti nderohet ngjyra e nickut ti bëhet diçka më speciale.

Dhe ashtu tek sondazhi I misit, ajo që do të fitoe t'i bëhet Nicku ngjyrë rozë me flutura anësh ?
 
  • Dashuri
Reactions: NGU

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Kisha i mendim, por do e them se sme rrihet lol

Lexova ca emra anetaresh tek grupet dhe me erdhi si ide, edhe pse eshte bo tani. Vitin tjeter me :D
Meqe inteligjenca nk iu pelqeu dhe ne fakt e moren dhe si me shaka, mund te kishim zgjedhur terma tjera per cdo teme.

Meqe ne fund te vitit hapim temen stafisti/ja mund t'i kishim bere dhe kto asokohe.

Grupi pare: Le te jene gjithe emrat e stafisteve jeshil, blu, kuq dhe ne zgjedhim me aktivin.
Grupi dyte: Le te jene emrat e personave qe neve na duken me me gallate/humor dhe zgjedhim.
Grupi trete: Le te jene emrat e personave qe kane sjelle fotografi nga duart e veta dhe ne zgjedhim me te mirin.
Grupi katert: Emrat e personave qe jane me aktiv gjate dites.
Grupi pese: Emrat e personave qe nk jane aktiv, por na mungojne shkrimet e tyre.

Nese keni edhe ndonje ide tjeter per grupe fusni :d

Kjo do vinte edhe si loje, por edhe per te vleresuar vertet dike per kohen qe jep ne fv.
O dritt ❤
 
  • Puç
Reactions: NGU
Top