Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e

Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e


  • Totali i votuesve
    15
  • Poll closed .

Vajza

V.I.P
Mogli ne fakt ka ngritur disa pika qe vlejne per t'u pare, POR, Mogli, @Vajza e ka hapur sondazhin sic i kane ardhur emrat ne mendje. jam e bindur qe as nuk e ka menduar fare kaq gjate :)

E kuptoni qe eshte thjesht loje? dhe ne fund nuk do dale vertet kush eshte me inteligjenti loolloollool

p.s. me dergo mua tek grupi i Sofies, dhe Endrren tek grupi marla-moni etj. S'ka anje problem. fundja: i love to be young again :p
Ndoshta nuk e ke lexuar shumë @sofia
Po shpresoj që të lexosh, nuk ka të bëjnë vitet në rastin e saj :).
Unë jam 10 vite më e madhe, ajo I ka vetëm 16 vj është për tu admiruar intelegjenca e asaj.

Unë nga të gjithë grupet, antaret që do kenë më shumë vota (e secilit grupe) do ti bëj bashk në fund.
Aspak nuk e kam pasur at "ligësinë" që shpreh Mogli këtu, që un e kam fut ëndrra me fëmijë. Turp është që ai bën këtë përqarje dhe këtë dallim. Dhe e dyta bie vet me vetën në kundërshtim, se deri pares po vet ai thoshte se këtu të gjithë janë njësoj dhe duhen të trajtohen njësoj, sedi pse tani vet del dhe i veçon anëtarët. Kaq nga unë.
 
Ndoshta nuk e ke lexuar shumë @sofia
Po shpresoj që të lexosh, nuk ka të bëjnë vitet në rastin e saj :).
Unë jam 10 vite më e madhe, ajo I ka vetëm 16 vj është për tu admiruar intelegjenca e asaj.

Unë nga të gjithë grupet, antaret që do kenë më shumë vota (e secilit grupe) do ti bëj bashk në fund.
Aspak nuk e kam pasur at "ligësinë" që shpreh Mogli këtu, që un e kam fut ëndrra me fëmijë. Turp është që ai bën këtë përqarje dhe këtë dallim. Dhe e dyta bie vet me vetën në kundërshtim, se deri pares po vet ai thoshte se këtu të gjithë janë njësoj dhe duhen të trajtohen njësoj, sedi pse tani vet del dhe i veçon anëtarët. Kaq nga unë.
?????? ti i ke 10 vjet para sofias ajo i ka 30 vjet ????skam pse te kem turp kur flas verteten ????turp tkesh ti qe ban kto gjana ?????dhe po ktu gjithe anetaret jane njelloj e duhet te trajtohen njelloj ….jam dakort tja marri souli ose moni per inteligjence por jo sofia ?????????????????
 

Vajza

V.I.P
?????? ti i ke 10 vjet para sofias ajo i ka 30 vjet ????skam pse te kem turp kur flas verteten ????turp tkesh ti qe ban kto gjana ?????dhe po ktu gjithe anetaret jane njelloj e duhet te trajtohen njelloj ….jam dakort tja marri souli ose moni per inteligjence por jo sofia ?????????????????
?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Kur të keni koh , hapni dhe sondazhin antaret me.injorantë.i pash sondazhet e inteligjences te gjith kan votu te njohurit ??????? kitra 123 ju ma ne ajer te gjitheve per inteligjenc...
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Ik lexo ne google kuptimin e fjales thashethem pastaj ec bej replike
Pse duhet te lexohet.ne.google per thashethemin ??. Akoma.ka njerez qe. Sja.din kuptimin .
 

Endrra

VIP
V.I.P

Endrra

VIP
V.I.P
Po se marla nuk shkon mire me endrra ngacmohen dmth neper komente….ja dha sofias meqese ka shpreh shpesh here simpatine e saj per te…por te ishe ti ne konkurim kurre sofia se merrte voten e saj ????
Une shkoj mire me te gjithe o Mongli .. se njerezit kane qefe te ngacmohen qe une te tregoj intelligjencen time .. eshte tjeter gje kjo ???
 

Endrra

VIP
V.I.P
Mogli ne fakt ka ngritur disa pika qe vlejne per t'u pare, POR, Mogli, @Vajza e ka hapur sondazhin sic i kane ardhur emrat ne mendje. jam e bindur qe as nuk e ka menduar fare kaq gjate :)

E kuptoni qe eshte thjesht loje? dhe ne fund nuk do dale vertet kush eshte me inteligjenti loolloollool

p.s. me dergo mua tek grupi i Sofies, dhe Endrren tek grupi marla-moni etj. S'ka anje problem. fundja: i love to be young again :p
Rri aty ku je se mire je .. dashke dhe grupin tim ti .. ti edhe inteligjente edhe e re .pfff .. mle moj mua nje her .. me erdhi fati te dera te matem me rinine.. dihet qe ju te vjetrit jeni regres.. ne rinia jemi progres ?
 
  • Haha
Reactions: NGU

Endrra

VIP
V.I.P
Une e permenda per veten teme shkollen jo per te tjeret….nuk e mohova qe nuk duhet te quhemi me fat kur lexojme njerz qe dijne me shume se na neve ….edhe po pate nivel inteligjence shife psh si voton vajza: Çiltersi, votën time e ke më zemër, për mirësinë që rrezaton ……se ca lidhje ka miresia,ciltersia me temen e inteligjences qe thojne kta 1 zot e di
Po ti paske qene Jovani i tmerrshem e se paskemi dite ??
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Une e permenda per veten teme shkollen jo per te tjeret….nuk e mohova qe nuk duhet te quhemi me fat kur lexojme njerz qe dijne me shume se na neve ….edhe po pate nivel inteligjence shife psh si voton vajza: Çiltersi, votën time e ke më zemër, për mirësinë që rrezaton ……se ca lidhje ka miresia,ciltersia me temen e inteligjences qe thojne kta 1 zot e di
Mgjesi

Hahaha po mire me se une ktu deri sot skam hap naj teme ose te hedh dicka qe se ka ditur njeri, nga ky aspekt sjam inteligjente jo ?
Mbase mendimi jone qe shprehim dikujt i ben pershtypje dhe cdokush e shpreh ashtu sic e ndjen.

Pastaj ngu kjo fotoja Shiko fotografinë 1929793asht me te ardh zor me hedh vota….si mund te fusesh @Endrra ne liste me @sofia per inteligjence….ajo sa sofia ka fmine e vet….po te vesh @Monique @Endrra @Soulmind @NeVertiti hajde te votojme kush e shfaq me shume inteligjence ne tema te ndryshme…por jo endrra me sofian…..
Kjo eshte si pune loje qe dhe ne te jemi pak ne siklet se ke te votojme.
Pastaj cke ore? Hahaha
He hap ti ndonje teme kshu me seriozitet dhe te jemi gjithe te lumtur :p
 
Top