Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e

Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e


  • Totali i votuesve
    15
  • Poll closed .

Vajza

V.I.P
Ke 3 vota pro dhe 2 kunder….sondazhi mbyllet me 30 shtator….apo,varja se spo e zgjas ma gjate
Ishte kërkes për ato që duan.
Ti sdo nuk të shkruaj fare në sondazh. Pra ske pse e bën kaq të madhe o Mogli. Më së pari duhet të shohësh si argëtim.
Njs secili e di vet.
 
Ishte kërkes për ato që duan.
Ti sdo nuk të shkruaj fare në sondazh. Pra ske pse e bën kaq të madhe o Mogli. Më së pari duhet të shohësh si argëtim.
Njs secili e di vet.
E baj tmadhe se me prek mu …edhe thuji asaj shoqes tane trrij mire mos te krruhet me rrodhe
 

Vajza

V.I.P
Thashetheme? Ku ishte thashethemi ktu? ???
Ok, po bëjmë lojra fjalësh. Më tha më lart që t'i përcjell mesazhin tënd (kjo quhet thashethëm) , dhe që nuk e bëra më citove se nuk jam intelegjente. Ti kur e di që ajo të lexon ska nevoj ti bish samarit që të marrë vesh Gomari.Po bëji Tag dhe bjerri troç Lol.
 
Ok, po bëjmë lojra fjalësh. Më tha më lart që t'i përcjell mesazhin tënd (kjo quhet thashethëm) , dhe që nuk e bëra më citove se nuk jam intelegjente. Ti kur e di që ajo të lexon ska nevoj ti bish samarit që të marrë vesh Gomari.Po bëji Tag dhe bjerri troç Lol.
Ik lexo ne google kuptimin e fjales thashethem pastaj ec bej replike
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Bej ashtu e bej keshtu prap nk ju gjehet fundi.
O Mogli po ca lidhje ka shkolla?
Une qe akoma se kam mbaru i bie qe su deshkam aspak me qene ne listat e inteligjences ?

Dhe po mbaje vathe ne vesh, nje person qe di te komunikoje qarte dhe paster dhe ka njohuri per gjera te reja qe ne skemi info, ai person eshte i zgjuar.
Sjemi gjithe te tille, ama duhet te na behet qejfi qe kemi persona te tille prane nesh :D

Ate emrin tim tek votat mos ma lini pasdore se ju hyna me floode?
 

Vajza

V.I.P
Bej ashtu e bej keshtu prap nk ju gjehet fundi.
O Mogli po ca lidhje ka shkolla?
Une qe akoma se kam mbaru i bie qe su deshkam aspak me qene ne listat e inteligjences ?

Dhe po mbaje vathe ne vesh, nje person qe di te komunikoje qarte dhe paster dhe ka njohuri per gjera te reja qe ne skemi info, ai person eshte i zgjuar.
Sjemi gjithe te tille, ama duhet te na behet qejfi qe kemi persona te tille prane nesh :D

Ate emrin tim tek votat mos ma lini pasdore se ju hyna me floode?
Çiltersi, votën time e ke më zemër, për mirësinë që rrezaton ?
 
Bej ashtu e bej keshtu prap nk ju gjehet fundi.
O Mogli po ca lidhje ka shkolla?
Une qe akoma se kam mbaru i bie qe su deshkam aspak me qene ne listat e inteligjences ?

Dhe po mbaje vathe ne vesh, nje person qe di te komunikoje qarte dhe paster dhe ka njohuri per gjera te reja qe ne skemi info, ai person eshte i zgjuar.
Sjemi gjithe te tille, ama duhet te na behet qejfi qe kemi persona te tille prane nesh :D

Ate emrin tim tek votat mos ma lini pasdore se ju hyna me floode?
Ca grupi ishe ti se jane bo shume, direkt vote ke fitu me kete qe the?
 
Bej ashtu e bej keshtu prap nk ju gjehet fundi.
O Mogli po ca lidhje ka shkolla?
Une qe akoma se kam mbaru i bie qe su deshkam aspak me qene ne listat e inteligjences ?

Dhe po mbaje vathe ne vesh, nje person qe di te komunikoje qarte dhe paster dhe ka njohuri per gjera te reja qe ne skemi info, ai person eshte i zgjuar.
Sjemi gjithe te tille, ama duhet te na behet qejfi qe kemi persona te tille prane nesh :D

Ate emrin tim tek votat mos ma lini pasdore se ju hyna me floode?
Une e permenda per veten teme shkollen jo per te tjeret….nuk e mohova qe nuk duhet te quhemi me fat kur lexojme njerz qe dijne me shume se na neve ….edhe po pate nivel inteligjence shife psh si voton vajza: Çiltersi, votën time e ke më zemër, për mirësinë që rrezaton ……se ca lidhje ka miresia,ciltersia me temen e inteligjences qe thojne kta 1 zot e di
 
Bej ashtu e bej keshtu prap nk ju gjehet fundi.
O Mogli po ca lidhje ka shkolla?
Une qe akoma se kam mbaru i bie qe su deshkam aspak me qene ne listat e inteligjences ?

Dhe po mbaje vathe ne vesh, nje person qe di te komunikoje qarte dhe paster dhe ka njohuri per gjera te reja qe ne skemi info, ai person eshte i zgjuar.
Sjemi gjithe te tille, ama duhet te na behet qejfi qe kemi persona te tille prane nesh :D

Ate emrin tim tek votat mos ma lini pasdore se ju hyna me floode?
Pastaj ngu kjo fotoja 34A551A8-3AE9-4599-901F-0F3E52E603AA.pngasht me te ardh zor me hedh vota….si mund te fusesh @Endrra ne liste me @sofia per inteligjence….ajo sa sofia ka fmine e vet….po te vesh @Monique @Endrra @Soulmind @NeVertiti hajde te votojme kush e shfaq me shume inteligjence ne tema te ndryshme…por jo endrra me sofian…..
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mogli ne fakt ka ngritur disa pika qe vlejne per t'u pare, POR, Mogli, @Vajza e ka hapur sondazhin sic i kane ardhur emrat ne mendje. jam e bindur qe as nuk e ka menduar fare kaq gjate :)

E kuptoni qe eshte thjesht loje? dhe ne fund nuk do dale vertet kush eshte me inteligjenti loolloollool

p.s. me dergo mua tek grupi i Sofies, dhe Endrren tek grupi marla-moni etj. S'ka anje problem. fundja: i love to be young again :p
 
Mogli ne fakt ka ngritur disa pika qe vlejne per t'u pare, POR, Mogli, @Vajza e ka hapur sondazhin sic i kane ardhur emrat ne mendje. jam e bindur qe as nuk e ka menduar fare kaq gjate :)

E kuptoni qe eshte thjesht loje? dhe ne fund nuk do dale vertet kush eshte me inteligjenti loolloollool

p.s. me dergo mua tek grupi i Sofies, dhe Endrren tek grupi marla-moni etj. S'ka anje problem. fundja: i love to be young again :p
Ta garantoj qe vota e marles do ishte 100% per ty…..eshte per te ardh keq qe endrra ka vec 1 vote
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ta garantoj qe vota e marles do ishte 100% per ty…..eshte per te ardh keq qe endrra ka vec 1 vote
well, her vote counts equal to 10 to me ;)
po pse kshu marla sipas teje?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po se marla nuk shkon mire me endrra ngacmohen dmth neper komente….ja dha sofias meqese ka shpreh shpesh here simpatine e saj per te…por te ishe ti ne konkurim kurre sofia se merrte voten e saj ????
ohoooooo sa te thella keto pune! lool lool lool

Aman o Mogli :) Ca jane keto!
 
Top