• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

VOTO DHE TI :p

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: VOTO DHE TI :p

Eh ,mjere populli.
Normal cdo fushate ka shpenzime.E ajt po u"a falim.
Por te pakten pas fushates mos te vjedhin djersen e taksat e popullit.
 
Top