• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije


Neglizhenca i denon,neglizhenca i nxjerr off,neglizhenca e jo perbuzja.
Perbuzja e ofendimi i ngre ne piedestal.


Mos i vras dikujt madheshtine e shkrova.

Shendet!
Jo jo o Pasion ,neglizhenca vret,neglizhenca dhe mos reagimi i shoqeris,sjell vdekje,sjell shuarje,nenshtrim dhe degradim.
Nuk jam aspak po aspak dakort.
Dhe e dyta,avash , sic ka thene siper Wow,se po i drejtohemi dhe shumes,zonjes me "boobs" vetem se ka dy dhe jo nje boobs..:)

Kur degradimi te serviret perpara syve ne forme akustike apo vizive,me pakta qe mund te bejme eshte ti japim i shqelem,ne prapanic.
Une kete mendoj personalisht.
Te pershendes!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

thjesht per kurreshtje, hyra ne google, qe te shoh kush eshte kjooo.... le te vazhdoj keshtu si ja ka nis, me endrra sy hapet...
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Turp , turp eshte se ne cfare niveli kemi rene si shoqeri !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Them te drejten Iva mu duk kshu mjaft reale. I tha gjonat kshu troq pa nonje ndryjtje e ndrydhje. I tha para publikut ate qe ndjen dhe ate cfare bene.

Eshte mire apo keq?!?! Paj, pak me mire se te besh gjerat fshehur edhe eshte, them, thash ;)
 

sensuu

sweet
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

kush mund te jete ky valle,duhet ta gjejme se s ben...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Te forte jeni, te lodhesh koken te diskutosh per kete gjene, ju qofshi.

Ps: Go Iva, By*thet le te lehin, gjoksi te shkoje perpara.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Te gabosh eshte dicka, Por te mburresh me gabimet sikur s'ka asgje te keqe eshte gje tjeter!
Na beni nder e mos sillni mbeturina ne FV!
Aman me mire mos te lexojme fare sesa kshu idiotlliqesh!
 
Last edited:

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Kjo nuk me duket fare si femer mua edhe jo me ti thuash sexy nje te tille.Te puthesh kete duket sikur po puth ndonje mashkull me ate fytyre qe paska,apo ai gjoksi i varur si gjyshe duket kot fare,vetem te pasmet qe nuk i duken keq.Megjithate suksese lart e me lart e ishalla ndonje dite te shohim ne politike,se eshte bere mode tani nga k**va i perkushtoheni edhe politikes me vone.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Tgjitha Tbukra jan m silikon :D
Eh cna mbetet gje tjeter te themi rroft kirurgjia :)
 

Marla

Vi Veri Veniversum Vivus Vici.
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Po ate deputetin ku e con mushka te braktise 4 kalamaj e familje per 1 thes silikon e botox dhe 1 femer pa vlera.
 
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Them te drejten Iva mu duk kshu mjaft reale. I tha gjonat kshu troq pa nonje ndryjtje e ndrydhje. I tha para publikut ate qe ndjen dhe ate cfare bene.

Eshte mire apo keq?!?! Paj, pak me mire se te besh gjerat fshehur edhe eshte, them, thash ;)
Ja dhe dikush qe e pranon haptaz se e sheh Canin!

Aver se sheh se sheh ama ketu mjaft rendesi i dhe,aq sa ishe ven dhe ne kerkim te dashurit politikan more ahaha :p
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Aver se sheh se sheh ama ketu mjaft rendesi i dhe,aq sa ishe ven dhe ne kerkim te dashurit politikan more ahaha :p
Kam dy nete pa gjume nga meraku qe nuk e gjeja.

Sonte do te fle i qete me ne fund. :p
 
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

E pra e ate theksova e une pa te keq :D

Gjithsesi persa i perket kesaj cupkes nuk e njoh dhe nuk me perket mua ta gjykoj se cben ,persa i perket Canit din mjaft mire cfare thote e ben dhe ate me mjaft zotesi,Une do ndalesha te komenti i Mones qe u anashkalua edhe pse ne te vertet ishte nje nga komentet me te vlefshme ne kete teme dhe i bashkohem e une... Dhe se fundi take easy :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Hajde urime urime.

Zbulohet i dashuri nga Kosova i Iva Alikos, deputet i PDK-së?!


ahahahahah duket ky nga turit qe ka,si shushnje e fryre :p
Vetem silikoni mund ta permbushi hahahahaha :p
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

ahahahahah duket ky nga turit qe ka,si shushnje e fryre :p
Vetem silikoni mund ta permbushi hahahahaha :p
lol

Ka qene edhe minister ky hajn. Qe dmth sponsor i silikonit te kesaj eshte buxheti i Kosoves ku kontribuoj edhe une. lol

Doli qe te jem aksionar ne silikonin e Iva Alikos. Kush do ta besonte.
 
Last edited:

dangerous

Anëtar
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Po ate deputetin ku e con mushka te braktise 4 kalamaj e familje per 1 thes silikon e botox dhe 1 femer pa vlera.
Ti se ke lexuar fare artikullin :)
Po edhe atë e tradhton gruaja sipas kësaj mavris.
Dhe ky ka të drejtë të ketë një apo jo të barazojn gruan.
Se di si mund të jetojnë bashkë per hater te femijeve., apo keshtu është jeta moderne....
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Kjo 23 vjece?
23 kg per gjoks donit me than.
Ma prishet diten duke par fotot e ksaj *bleeeaaahh*
Ditet e sotcme vetem njerzit e degjeneruar behen 'te famshem' sepse kto budalliqe kerkon publiku ( dhe jo vetem ai shqiptari)
Tv spazzatura e therras un... e kot te nxefem, ta shaj, te ofendoj prezantuesin qe i jep akoma me shum fame... kur njerzit do ndezin tv sa fillon programi ktit rrotes, normal qe ai do boj punen e vet.
Provoni ta fikni njeher sapo fillon... ajo nuk dini ku keni lan telekomanden?!
 
Top