• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vllaznia ndahet me barazim ndaj Flamurtarit, ndeshja arbitrohet nga Emanuela Rusta

Hera

Dum Spiro Spero
Vllaznia ndahet me barazim ndaj Flamurtarit, ndeshja arbitrohet nga Emanuela RustaVllaznia dhe Flamurtari janë ndarë në barazim 2 me 2.

Të parët në avantazh kaluan shkodranët me anë të një goli të shpejtë të shënuar nga Silvia Zogaj që në minutën e 2’.
Por përgjigja e Flamurtarit nuk vonoi, ku në minutën e 8’ ishte Kreshnik Nebihu i cili dërgoi topin në rrjetë duke barazuar shifrat. Ndërkohë Flamurtari me entuziazmin e golit të barazimit nuk u ndal së kërkuari golin e avantazhit. Kështu në minutën e 17’ Andi Ribaj shënoi golin e dytë për skuadrën e tij.
Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll me rezultat 1-2 në favor të Flamurtarit. Ndërsa pjesa e dytë ishte e gjitha e Vllaznisë megjithëse nuk mundi të fitojë. Rastet e shumta dhe krijimi i presionit ndaj skuadrës së Flamurtarit u finalizuan me një gol të Gilman Lika në minutën e 78’. Ndeshja u arbitrua nga Emanuela Rusta e cila mund të thuhet se e kreu siç duhet detyrën. Ndërkaq ndeshja u mbyll me barazim 2-2 mes dy skuadrave.Top Channel
 
Top