• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vllaznia bën goditjen e merkatos, firmos me Ditmar Bicajn

infinito

Anëtar Aktiv
“Mbrojtësi 26 vjecar pak minuta më parë ka firmosur një kontratë njëvjecare me Vllazninë dhe ai tashmë është kuqeblu. Mirë se erdhe Ditmar!”,-thuhet në njoftim.
Një muaj më parë Bicaj firmosi një kontratë në Iran, me Machine Sazi, por me sa duket marrëveshja mes lojtarit dhe klubit është prishur dhe tashmë ai i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Armando Cungu

Panorama Online
 
Top