• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vleresoni anetaren/in siper jush nga 1 deri ne 10

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TheDevil

Antar Aktiv
Ne shtepi 1 divan tek ka bosh e ka blere kastile se iken @TheDevil ne USA keto dite. :p
Jo vlla.. per mua nuk ka bler KRevat.. por se c`kish gjet nje dyshek te sajin te vjeter tek shpia e mami vjehrres time,dmth mamit saj.. dhe ate mka lene dyshek ne pllaka :/ me trajton keq Kafsha lolol
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Hahahahahahahhahahahah sa idiot qe je o zotttt. Po fiks e ke gjet qe kur tme shofi tja fusi vrapit nga ana tjeter :p

1 ja ta ngrita i cik numri se gjynah je dhe ti mraft pika. Me zanen ste heci me iven jo e jo madje u zhduk qe kur fillove ta ngacmoj...tani te te jap dhe un zero? Jo se bej dot se perfundon ne vetvrasje! :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
 • A @ alexandriado69
  is our newest member. Welcome!
  A @ alexandriado69 is our newest member. Welcome!
  Top