• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vjeshtë magjike në Dardhë

424101.jpg

424100.jpg


Të udhëtosh mes ngjyrave të vjeshtës në Dardhë të Korçës është një aventurë e paharrueshme.
424103.jpg

Turistët që vijnë në Dardhë, mahniten nga rregullsia e planimetrisë së shtëpive, arkitektura interesante, pastërtia shembullore nëpër rrugët me kalldrëm, që tani në shumicën e kohës, janë të mbushura me gjethe të verdha.
424107.jpg

Indeksonline
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dardha është një mrekulli ne cdo stine.
Imagjinojeni kur debora shtrin petkun e saj te bardhe?!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Hem,është mrekulli kam qene kur isha studente ne stinen e dimrit.
Me ka marre malli per vendet e bukura Shqiptare,dhe pse cdo vere shetis ceshte e vertet ne shume pika.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
E vendosa:
Shen Valentinin do e kaloj aty.
 

Aver

VIP
Emer interesant i fshatit. Edhe FV antike, Kosova e sotme, nga fruti i dardhes e kishte origjinen.. sipas gjuhetarit Johann George van Hahn.
 
Top