Vjehrrat e nuset (Si të ndërtohen marrëdhëniet e mira?)

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
I shkreti djale thuaj , kujt t'ja prish e kujt t'ja ndreq 😛.Njera hip se te vrava ,tjetra zbrit se te vrava 😛😂

Ps: Nuk po e komentoj situaten se e di qe nuk do ma ver veçin njeri ,ja qishtu po qish 😛😂
 

Endrra

VIP
giphy.gif
Te lusim Zotin mos tna rrafin cunat .. se ne si vjehrra sdo na ken ne liste fare mi 🤣🤣

Iku brezi jone lepe peqe lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Celesi eshte tek vjerra si fillim (dhe kete nuk e luan topi) se ajo po e merr ne shtepi nusen dhe duhet ta beje te ndihet si ne shtepi te vet, mos te rrij nje dy vetem: cuni im e goca ime. Yllat e mi, fmite e mi!
E dyta tek burri: Te dije te ruaj balancen e ti japi hakun seciles
E treta tek nusja: Te toleroje edhe te mos harroje se burri e ka nene, dhe normalisht preket nqs ato te dyja nuk shkojne mire!

Keto me siper jane per njerezit e mire, qe ne thelb u mbizoteron miresia por kane gjera te vogla. jo per vjerrat e keqia apo per nuset shtriga! :D
 

Endrra

VIP
Celesi eshte tek vjerra si fillim (dhe kete nuk e luan topi) se ajo po e merr ne shtepi nusen dhe duhet ta beje te ndihet si ne shtepi te vet, mos te rrij nje dy vetem: cuni im e goca ime. Yllat e mi, fmite e mi!
E dyta tek burri: Te dije te ruaj balancen e ti japi hakun seciles
E treta tek nusja: Te toleroje edhe te mos harroje se burri e ka nene, dhe normalisht preket nqs ato te dyja nuk shkojne mire!

Keto me siper jane per njerezit e mire, qe ne thelb u mbizoteron miresia por kane gjera te vogla. jo per vjerrat e keqia apo per nuset shtriga! :D
Ke marr like nga ketrushi.. lajme te mira .. ai di te lexoj 😝
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
@Soulmind ,ke të drejtë por një pyetje e kisha:
.
Ke jetuar me vjehrrinë dhe sa nqs., po.

Mundë edhe të mos prgj.

Vetem 1 muaj nje vit, dhe here tjera nga 2 jave ne vit! Pra praktikisht nuk kam jetuar fare! :)
Por, ca gjera kuptohen edhe me aq.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
.
E kotë të flasim më tej se i respekton rehat se sjua paske çua një kafe. 🤣

Haha! Ne fakt asnjehere sepse nuk e pinin. E vetmja pune qe kam bere te vjerra ka qene larja e pjatave. Dhe 1 sallate qe bera me tha priti domatet me te vogla se kshu i ka qef vjerri. Qe ate dite edhe une e respektova ne maksimum. Vendosa te mos gatuaja asnjehere sepse nuk doja qe ti prishej terezia vjerrit. (Zoti e meshirofte sepse ka nderruar jete ne fakt)
 
Top