• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vite drite larg nga politkanet tane.

Lauri

Anunnak
5.20, largohet nga shpija.
5.40, futet ne platforme.
5.58, shmang "first -class" dhe qendron ne korridorin e trenit.
6.34, merr Tube.
6.45, ne turme.
7.01, ec ne kambe.
7.11, mberrin ne zyren e tij ne Westminster.

Keshtu e fillon punen e perditshme Ministri Anglez i Transporteve.

 
A

Alltini

Titulli: Vite drite larg nga politkanet tane.

Shteti gjerman paska derdhur nje shum te konsiderueshme me dinare ne valbon,
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vite drite larg nga politkanet tane.

S'ja ka ber borxh njeriu,as nuk esht ne hasmeri... kshuqe esht njeri i lire. Kto politikanet e Shqiperise kan 300 truproje (kryeministri ne vecanti),antiplumba,gardiste,police,civila.
Mjafto te shkoni ne mitingje dhe ta shikoni me syt tuaj. Kujt i ruhet nje kryeminister me antiplumb?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Vite drite larg nga politkanet tane.

Politika e vertete eshte te njerezit qe jane burimi i humanitetit dhe sovranitetit, te hallet e tyre te medha, te problemi i papunesise, i rritjes se taksave te pafundme, te liria e personaliteit me dinjitet dhe jo te poshteruar, te besimi i lekundur ndaj se ardhmes per shkak te korrupsionit, te mencuria e shqiptareve per te perballuar krizat e pashmangshme te se ardhmes, te nje emancipim jetik i klases politike, tek heqja dore nga iluzionizimi i tejzgjatur dhe nga opinionet postulate, te konsolidimi i institucioneve demokratike, te fuqia morale e edukimit shkencor dhe human, te politika e vertete e njerezve te vertete dhe jo e personaliteteve medioker.
 
Private conversations
Help Users
    Top