• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vini ne pune dijen tuaj

angel boy

cun i veshtire


Mos eshte ndonje ene guzhine?....tani sme vjen ndermend se ca ene, por si psh ajo qe shtyp hudhrat :D
cnncncn as ajo nuk eshte hahahahhaha...
 

angel boy

cun i veshtire
e po asnjeri nuk e gjeti mo ncncncn..edhe pak edhe me duhet ta zbuloj vet
 

Shitsi

i Madh
Kush e din,c´esht nje loj me pasoj?

kjo esht gjergjeza e ksaj epoke te re qe po fillon.
 

Royal

Anëtar i ri
Ska fjale tjeter, pash fjalorin, te pakten nuk eshte ne gjuhen shqipe, mund te jet ndonje huazim , barbarizem, apo lokalizem.
 

zanna

Antarë i ri
po spo di,spo di,kurre nuk kom mendu per kete po mendoj qe eshte {DINAKU}hahaha
edhe ai dhelper quhet por se qfare dhelpre se di
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vereni ne pun dijen tuaj????

o njerez buc quhet femra dhe qen quhet mashkulli sa per ta ditur mir ket pergjigjen e qenit ok

jo se ke gjet si re buce femra dhe qen mashkulli kane emra te tjere kto prandaj hy ne burg dhe mendohu plako se ek gjet po krokodiki mashkull si quhet se as per ate ske dhene pergjigje un mendoj se dhelpra mashkull gjuhet dhelpror
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Titulli: Vereni ne pun dijen tuaj????

o njerez mos vall kujtoni se kam qen me te vertet ne burg? po jo mo shok te forumit un ket e bera per te shitur nje cik mend sic bejn disa, se un as nuk ja kam iden se si esht burgu hahahah.
flm per paralajmrimet here te tjera do te mundohem ti mendoj gjerat me shum para se ti them haha
Dhelpra mashkull esht gjetur nje her, ndersa ju qe jepni gjegjeza duhet ti dini me par vet para se tua tregoni te tjerve sepse duhet tju pergjigjeni pyetjeve te tjerve ndersa ate krokodilin nuk mund ta gjej kusht esht e pa zberthyer.
gjegjezen qe e kam dhen un per dhelpren e ka emrin dhelpra mashkull por ka emer te vecant por qe esht i permendur.

kush ka ndonje gjegjez te re qe te levizim para se kjo dhelpra dhe krokodili na lan mbrapa??
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Titulli: Vereni ne pun dijen tuaj????

jo se ke gjet si re buce femra dhe qen mashkulli kane emra te tjere kto prandaj hy ne burg dhe mendohu plako se ek gjet po krokodiki mashkull si quhet se as per ate ske dhene pergjigje un mendoj se dhelpra mashkull gjuhet dhelpror

po keshtu mendoj un se i thon buc se vetem femrave ju themi ik moj buc se je ber si bucat qe ju vijn qent pas.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vereni ne pun dijen tuaj????

ncncncncn me duket se as ti se din pergjigjen po breshka mashkull si quhet ? se kam harru me te pyetur .
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Titulli: Vereni ne pun dijen tuaj????

Dhelpra mashkull quhet
[ttSIZE="7"]Shqarth.[/SIZE][/SIZE]


Dhelpra mashkull nga gjuetaret e quajn (Shqarth) tani ju te tjeret jepni pergjigje atyre te tjerave Krokodilit, breshkes, peshkaqenit etc.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
kush e gjen????
si quhet dhelpra mashkull?
................

piket maksimale kush e gjen ket.
ju faleminderit te gjithve qe jepni mendimet tuaja.
Po kot nuk pyesin njerëzit
Si quhet burri dhelprës?:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Z. Dinaku ;)
 
Dhelpra eshte bisex.. prandaj "quhen" dhelper😏
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe ti vere ne pune dijen tende dhe shkruaje mire titullin e temes :p

Pun-PunE
???-!
 
Private conversations
Help Users
    Top