• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vijon votimi në 13 QV në Kamëz, demokratët protestë

WxP

Hidrauliku
Vazhdon votimi normalisht në 13 qendrat e votimit të hapura në shkollën “Halit Çoka” Kamëz. Në ambientet e jashtme të shkollës qëndrojnë të grumbulluar mbështetës të PD. Sipas komisionerëve ka pasur tentativa për bllokimin e dyerve të shkollës për të mos lejuar votuesit të futen brenda. Por kjo situatë ka zgjatur më pak se 30 […]

The post Vijon votimi në 13 QV në Kamëz, demokratët protestë appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Private conversations
Help Users
    Top