• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videot humoristike me te bukura

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rn5_VobGJ-I&feature=related]YouTube - stupcat kanagjegji[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=alBZHYePmsc&feature=related]YouTube - STUPCAT muhabet te dera[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ojkFUJM4bB8&feature=related]YouTube - Stupcat 2008, Sabilja KUDRA[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Hk83AYY0C9s&feature=related]YouTube - Stupcat,Lulzoj Fusha Lulzoj Mali[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nrsF0ymN3lc&feature=related]YouTube - Stupcat - Sabri[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SFnCOVbeafc&feature=related]YouTube - Stupcat - Adelin moj Adelin[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Eej1w1ge_Cs&feature=related]YouTube - Stupcat-Adelin moj Adelin[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BgnwiUJFo6c&feature=related]YouTube - Stupcat,Islami & Adelina[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uRWZ04JjW2M&feature=related]YouTube - Stupcat-Patrioti[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=u5CSm6Hf4as&feature=related]YouTube - Mixha Shneq------Tallava-----2008------teper bukur[/ame]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Kjo video permban dialogun e Jeff Dunham nje imituesi me talent te papare dhe Ahmedit nje kamikazi te vrare ..... Video eshte ne Anglisht se nuk besoj se do shkonte ne ndonje gjuhe tjeter Anglishtja qe flasin eshte e lehte per tu kuptuar po e pate 3-4 here sdo keni problem une kam arritur numrin mbi 100 here qe e kam pare dhe akoma do ta shikoj ... batutat qe ka brenda jane te parritshme shikojeni heren e dyte do tju pelqeje me shume

Kjo video ne Youtube ka arritur numrin e 60,522,898 milion shikimeve

YouTube - Jeff Dunham - Achmed the Dead TerroristMirpres postimet tuaja :D


lolita 25 you are my virgin ???? i hoppe yes LOL LOL LOL
Jeff Dunham,nder t`preferuarit e mi:D cdo shfaqje e tij eshte fantastike LOL

un do sygjeroja ti hidhni i vesh ksaj,esht 1 'MUST SEE':D

[youtube]MeSSwKffj9o[/youtube]
 

iLirjam

Banned
Pe: Videot humoristike me te bukura

:haha: Vetvendosjes asht haram me ja dhan voten,,por ReXHEPI sasht mekat ?


---------- Post added at 04:28 ---------- Previous post was at 03:58 ----------

ja nje prift ,,sa bukur i thot,,Camet i debuat vallen e tyre e mbajtet !

 
Last edited:
Top