• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videot humoristike me te bukura

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ahmed : Teroristi i vdekur

Kjo video permban dialogun e Jeff Dunham nje imituesi me talent te papare dhe Ahmedit nje kamikazi te vrare ..... Video eshte ne Anglisht se nuk besoj se do shkonte ne ndonje gjuhe tjeter Anglishtja qe flasin eshte e lehte per tu kuptuar po e pate 3-4 here sdo keni problem une kam arritur numrin mbi 100 here qe e kam pare dhe akoma do ta shikoj ... batutat qe ka brenda jane te parritshme shikojeni heren e dyte do tju pelqeje me shume

Kjo video ne Youtube ka arritur numrin e 60,522,898 milion shikimeve

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go"]YouTube - Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist[/ame]Mirpres postimet tuaja :D


lolita 25 you are my virgin ???? i hoppe yes LOL LOL LOL
 
Last edited:

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Si thot Bush Rusis?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UwtzSmGwpfw&NR=1]YouTube - BUSH FUCK RUSSI AND SERBI[/ame]

Mos u habitni me bushin se na ka per zemer neve bushi :p eshte njesh ky
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Humor ce do plas gazi deri ne mengjes

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dHbStWgKw-A&feature=related]YouTube - FUCK YOU SYMPHONY [explicit] BY MILLIE JACKSON **RATE IT!**[/ame]

hahahahhaha keni me u ckri fare
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Qesh pa mbarim

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8qV-80urV-Y]YouTube - Saakashvili and Bush are fucking cunts (edited)[/ame]

No comment
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=72Cjlbq7kXU&feature=related]YouTube - Stupcat - Pavaresia - Klipi/Clip 3[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2kq4PWvvO7w&feature=related]YouTube - Stupcat 2007 - Fahrush profesori[/ame]
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Kualiteti me i lart:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IPTccS7F3xM&feature=related]YouTube - Stupcat 2008[/ame]
 
Top