• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videoklipet e preferuara Shqip

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Luteni qe te gjitha videoklipet shqip ti postoni tek kjo teme!

Po filloj une me dy kenget me te fundit te Jehona Sopit dhe Tunes


 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
 
Last edited by a moderator:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
sa shpejt i bojn syt e kaltert more ktoLOL...

 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Alban Skenderaj-Nje here ne Jete

[video=youtube;dFDW-cS-xwc]http://www.youtube.com/watch?v=dFDW-cS-xwc]YouTube - ALBAN SKENDERAJ - NJE HERE NE JETE[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Videoklipet me te reja

Ketu vetem videot e reja te kengetareve shqiptare lejohen ?
 

WxP

Grupi
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Per video te huaja hap nje teme tjeter
 

Зngjεll

___________
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Lori - Dridhet zemra


Nora Isfrefi - E ke e ke
 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Hana Cakuli - Simbol

[video=youtube;FnEEmfi0ctw]http://www.youtube.com/watch?v=FnEEmfi0ctw&feature=related]YouTube - Hana Cakuli[/video]
 
Last edited by a moderator:

Vvetoni

Larguar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Visari dhe Gerta - Dashuria nuk ka fe
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


Shkurte Fejza - Oh sa mir me kan shqiptar
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


Adelina Berisha- Party People.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


TNT-Moj shqiptare
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

 
Last edited by a moderator:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Miriam Cani- Mos me ndal

 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


Aurela Gaçe ft Dr.Flori Marsel - Origjinale
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
MIRSA KERQELI - STATUS QUO [ video me e fundit qe ka dal dhe shume i bukur vecse kenga eshte e kopjuar. po realizimi i videos me pelqen


kjo eshte videoklipi
 
Last edited by a moderator:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Ledi Vokshi - Nuk jam ajo


Ryva Kajtazi--Hipnotizon

Revolt Klan 'puthje franceze'
Big Mama - Cka Po Ta NinFirst Lady & Te - Tanet & Asi D - Again Deja Vu

[video=youtube;-q6tmhHCsUQ]http://www.youtube.com/watch?v=-q6tmhHCsUQ[/video]


Anjeza Branka - Tani e di

Kastro Zizo - Mullaga
Yllka Kuqi - E jotja S'jam

 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


Mery - Nje jete​Blero - You and me​


Mr Elvis Ft Gazu - Jetoj Tek Ty​
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Vedat Ademi - Koha s`kthehet


---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Ingrit Gjoni Me fal​


---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Adelina Berisha - Kompliment
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

[video=youtube;p-8cUqHhc8k]http://www.youtube.com/watch?v=p-8cUqHhc8k[/video]

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:50 -------------------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:51 -------------------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:52 -------------------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:53 -------------------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 -------------------- Post added 17-07-10 at 00:10 ---------- Previous post was 16-07-10 at 23:58 -------------------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

E adhuroj kete kenge

[video=youtube;HG_I-upHYVg]http://www.youtube.com/watch?v=HG_I-upHYVg[/video]
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Flori feat Fugaa - Making Of
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

[video=youtube;-50g3QTCFQE]http://www.youtube.com/watch?v=-50g3QTCFQE&sns=fb[/video]
Elvana Gjata - A ke ti zemer
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Videoklipet me te reja Shqiptare

Adelina Berisha - On Air


Genta Ismajli - Pa ty


Shpat Kasapi ft Ton Voka - Shume HOTAlban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapurArgjentina Ramosaj - PerfektIngrit Gjoni ft Stine - RelaxRezarta Shkurta Ft Vedat Ademi-Dua Te Iki Larg


STINE - BESOJA

 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Videoklipet me te reja Shqiptare

 
Top