• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videoklipet e preferuara neper Bote

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po e hap me videon e prefuar per tani (dhe kengen :D)


Ju Lutemi:

1- te postoni videoklipe te plota dhe jo montime kengesh
2- te postoni videoklipe nga ane e mban botes
3- te postoni videoklipet shqiptare tek tema e videoklipeve shqip

FLM
 
Last edited:

Hostel

Anëtar i Nderuar

David guetta Love is gone.
 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
:dj::dj::dj::dj::dj::dj::dj::dj:

Te ishim te PACHa tani....do bucisni bokset :D

[video=youtube;ZboJ1Jjs-lQ]http://www.youtube.com/watch?v=ZboJ1Jjs-lQ&ob=av2e[/video]
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

I LOVE THIS CITY :kercim::kercim::kercim::kercim::kercim:
 
Last edited:

Hostel

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг


:dj::dj::dj::bum:bum:bum

:kercim::kercim::kercim:
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Freski :kercim::kercim::kercim::kercim:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qhxF66c15lo]YouTube - Delirium - Silence (Joy Marquez Remix 2008[/ame]
 

METi

-=EdoLorEli=-
 
Last edited by a moderator:

METi

-=EdoLorEli=-
 
Last edited by a moderator:

METi

-=EdoLorEli=-
 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[video=youtube;AoA-ByjIf2M]http://www.youtube.com/watch?v=AoA-ByjIf2M&ob=av2e[/video]
Le me see you do it :D:kercim::kercim::kercim:
 
Last edited:

Hostel

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
[video=youtube;-VMFdpdDYYA]http://www.youtube.com/watch?v=-VMFdpdDYYA&ob=av2n[/video]
 
Last edited by a moderator:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
mu ka bo obsesjon dit e nat..

 
Last edited by a moderator:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[video=youtube;jpwD-j2qfbk]http://www.youtube.com/watch?gl=IT&hl=it&v=jpwD-j2qfbk[/video]
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
[video=youtube;VYIxUM-CnSw]http://www.youtube.com/watch?v=VYIxUM-CnSw&ob=av2e[/video]
 
Last edited by a moderator:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Me falni per postimin e kaluar :p

Kjo eshte nje nga videot e mija te preferuara. Justin Nozuka "After Tonight"
Muzika, tekti, vendi ku eshte filmuar, ai ne kitare, erresira... Perfekte.

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Tashme po e leme pas....THE SUMMER :(

 
Last edited:

*Linda*

Lost out in the desert
me pelqen shume video dhe kenga

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг


:dance::dance::dance::dance::dance:
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[video=youtube;po-CIdjvWvY]http://www.youtube.com/watch?v=po-CIdjvWvY&feature=related[/video]
 
Last edited:
Top