• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videoklipe franceze..

Зngjεll

___________
Po e filloj me nje nga kengetaret franceze qe me terheq me shume eshte Zaho.
Zaho -"Kif N dir" ky eshte klipi i saj i funditDon choa & Zaho " lune de miel"

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo kengetare eshte nga Kanadaja por franceze (Kebek - koloni franceze)
Shy'm - T'es partiShy'm - Oublie Moi

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Zayna - Loin De Moi


Lynnsha - Après les larmes

[video=youtube;fP2Ou-4Wtx4]http://www.youtube.com/watch?v=fP2Ou-4Wtx4[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo eshte shume e bukur :)
Pearl -J'ai des choses a te dire..


[video=youtube;Pr-hjv5ADP4]http://www.youtube.com/watch?v=Pr-hjv5ADP4[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Perle Lama - Elle et toi


Kenge kushtuar nenes
Melissa - Elle 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Ja dhe nje kenge shume e preferuar per dashurine e pare :)
Tony Parker feat Rickwel - Premier Love


 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Matt Pokora - Pas Sans Toi


Tyron Carter Ft M Pokora - Ne Me Dis Pas 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Amine - J'voulais


Leslie & Amine - Sobri

]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Sa keq qe nuk eshte My Boy :)
Amine-My girl
Amine - Le chemin


 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

2 Pac feat. Leslie & Amine - Niggaz Nature

Bobby Valentino & Leslie - Accorde Moi

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Leslie-Pardonner


Leslie - « Et j'attends »

[video=youtube;yoOHAbAk-Xc]http://www.youtube.com/watch?v=yoOHAbAk-Xc[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nouveau clip Leslie -- Mise au point

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=FT4yrdf7BGc]YouTube - Nouveau clip Leslie -- Mise au point[/ame]

Priscilla Nouveau Clip " Chante"

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=VYlbPTMrnyw]YouTube - Priscilla Nouveau Clip " Chante"[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nouveau Francais - Amel Bent


Amel Bent - Tu n'es plus là


Amel Bent - Ne Retiens Pas Tes Larmes


Amel Bent - Le Droit A L'Erreur

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Shy'm - La première fois (klipi i saj i fundit )

[video=youtube;E-14_HyZUr4]http://www.youtube.com/watch?v=E-14_HyZUr4&ob=av2e[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Pascal Obispo feat.Baby Bash - Nouveau Voyage

BEBE LILLY - Viens avec moi (nouveau clip!!!)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

SUPERBUS - "Lola"

[video=youtube;-ig3g7U8wDM]http://www.youtube.com/watch?v=-ig3g7U8wDM[/video]

Superbus - Butterfly

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Celine Dion - Pour que tu m'aimes encore


Celine Dion - Je Ne Vous Oublie Pas

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

♫ Celine Dion ► On Ne Change Pas ♫

[video=youtube;AKp-18TvU14]http://www.youtube.com/watch?v=AKp-18TvU14[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Mylène Farmer - Dégénération


Mylene Farmer. Libertine(Dj Xavier 2008 Dance Remix)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Mylène Farmer - Appelle mon numéro

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Zaho - Je te promets

[video=youtube;6yUb-hqF_wY]http://www.youtube.com/watch?v=6yUb-hqF_wY&ob=av2n[/video]

Zaho "Kif N dir"

 
Last edited by a moderator:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Une po lodhem te gjej nje kengetar francez ne youtube, por s'po e gjej dot....
Kur kam qene ne Shqiperi, para 4 apo 5 vitesh shikoja ne digital ato stacionet franceze dhe ishte nje kengetar si tip rrepisti, kimarro me duket e kishte emrin...Por se mbaj mend si shkruhet...E ke parasysh ti engjell???
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo eshte pershendetje per ty Biancka :) .
K.Maro
K.Maro - let's goFemme Like U - K' Maro

 
Last edited by a moderator:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

zaho-n edhe une e kam fiksim si kengetare .... shum ze i embel
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Sa per info: K.Maro eshte i fejuar me kengetaren Shy'm :) dhe jetojne ne Québec ne Kanada

K.Maro - CrazyK.Maro - Les freres existent encore

[video=youtube;nEiUr3l-A5s]http://www.youtube.com/watch?v=nEiUr3l-A5s[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nje pershendetje per fight_cllub_al :) e adhuroj kete kenge dhe ato te dyja qe solla me pare, ato jane te fundit te saj

Zaho c'est chelou


 
Last edited by a moderator:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

rrofsh .... kjo qe me ke pershendetur eshte e preferuara ime e zaho-s
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Grégoire - Toi + Moi


Marc Antoine - Comme il se doit

[video=youtube;-Qw7DHzizuY]http://www.youtube.com/watch?v=-Qw7DHzizuY&ob=av2e[/video]

Mathieu Edward - Entre toi et moi


LEA CASTEL & SOPRANO - Derniere chance

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

CALOGERO - C'est dit


Kjo eshte kenga e dashurise se internetit nje nga me te suksesshmet e tij

CALOGERO - Pomme C


[video]www.youtube.com/watch?v=-47Fmmj1FsA[/video]

Ndersa kjo eshte kenga ime e preferuar franceze :)
STANISLAS & CALOGERO - La débacle des sentiments


[video=youtube;lWW_-fgCgyE]http://www.youtube.com/watch?v=lWW_-fgCgyE&ob=av2n[/video]
 
Last edited by a moderator:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Shume faleminderit engjell..:kiss
 
Top