• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video nga duartë tona!

ricky_ch

******
Pasi qenka tema fotot nga duartë tona, thash pse mos
ta hapim edhe një temë për videot që kemi bërë vetë!

Para dy ditëve, kur bërë ca foto te Ujëvarja e Rajnës,
bëra njëkohësisht edhe ca klipe të shkurtëra!
Janë larg profesionales, por vlen t'i hidhet një
shikim!


[youtube]2ikNdSvjhGQ [/youtube]

[youtube]twbACZejT5o [/youtube]

[youtube]33mOEpmDa0o [/youtube]

[youtube]2EcZ9OKlY7Y [/youtube]

[youtube]9MnqgBDU0ow [/youtube]

[youtube]gAWV0KfQfJo [/youtube]

[youtube]sKhx-vCN_54 [/youtube]

[youtube]sBscEOpIYS8 [/youtube]

[youtube]Sauzo43d7Fw [/youtube]
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Ketu mund te publikojme video te xhiruara nga vet ne.
Cudi, humor, ndodhi etj...
Jeni te mirpritur...


U lodha icik sa e ngarkova ne youtube .)
From aleksus me respekt .)
 
Last edited by a moderator:

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: VIDEO nga duart tona...

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Video nga duartë tona!

Sa te rregullohet cik koha dhe nja dy tre prova dhe do sjell dhe une projektin e vogel qe kam filluar te bej :D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Video nga duartë tona!


 
Last edited:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!

I kisha fiksim ato flluskat, prandaj e kam be videon :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

Kolonia e kavieve

Mbi tel [video=youtube;s3-sfQEuOeE]http://www.youtube.com/watch?v=s3-sfQEuOeE[/video]

Tirana naten

Nightclub Tiran [video=youtube;DKX6q8EB8-c]http://www.youtube.com/watch?v=DKX6q8EB8-c[/video]
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Pe: Video nga duartë tona!


kjo eshte intro por e dyta te tremb keq... vetem qe akoma se kemi mbaruar sepse dikush (un) nuk bohet asiher e gjall XD
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Video nga duartë tona!

[video=youtube_share;A8hoH-CgEgM]http://youtu.be/A8hoH-CgEgM[/video]

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

[video=youtube;M-MgKsMSRkk]http://www.youtube.com/watch?v=M-MgKsMSRkk[/video]

Policia asht me ne :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Video nga duartë tona!

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Video nga duartë tona!

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!

Armin Van Buuren live ne Ibiza...

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

Kendohet Hymni Kombetar cdo te Hene para se te filloje mesimi..!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!

 

cent

...Lontano
Titulli: Video nga duartë tona!

24/11/2012 Berat
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Video nga duartë tona!

Nje ilahi kenduar nga nje vella:

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

[video=youtube;0zIhXSh-rcI]http://www.youtube.com/watch?v=0zIhXSh-rcI[/video]

hihihihihiih
 

LoSsT

VIP
Last edited:
Top