• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video Nënujore

LoSsT

VIP
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Video in Apnea

Se di pse kisha pershtypjen qe e ke postuar dhe njehere kete teme, por se gjeta, do e kem pare ne vend tjeter.

Bota nenujore eshte fantastike, besoj qe eshte nje eksperience qe duhet ta kesh te pakten njehere ne jete.
( patjeter per ata qe skane frike nga deti/uje/thellesia)

 

LoSsT

VIP
Titulli: Video in Apnea

Mbase behet fjale per kete video..., edhe pse amatore eshte e mrekullueshme...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Video in Apnea

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;Ylw9OE-39ak]http://www.youtube.com/watch?v=Ylw9OE-39ak[/video]
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;-yuLrQ6EPts]http://www.youtube.com/watch?v=-yuLrQ6EPts[/video]
 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

no commente please :p

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;8x-tc1LsUYE]https://www.youtube.com/watch?v=8x-tc1LsUYE[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Nënujore

Lum si kta qe din not qe mund ti shijojne kto mrekullira....me duhet deshperimisht te mesoj notin! :)

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;V9KGn-PLMIU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V9KGn-PLMIU[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Sa per estetike....

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

LosTTo mduket se do i lejm rrogat e veres me kto... A ta shtoj ket kameren GO PRO HD... 299$ ke preventivi me...?

 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Me fike fare tani, na grive, Lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Me fike fare tani, na grive, Lol

Te keshilloj te gjesh ndo1 doktorreshe, se kane rroga te majme... Ta fillojme planin e pensionit qe 30 vjec, sdo qe keq, lool
 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Te keshilloj te gjesh ndo1 doktorreshe, se kane rroga te majme... Ta fillojme planin e pensionit qe 30 vjec, sdo qe keq, lool

Rrofsh per mendimin, do e marr ne konsiderate :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

30 minuta HD me 1 kamera GOPRO...

[video=youtube;_P_yZR-VAYI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_P_yZR-VAYI[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Kush ka probleme me masken, si te eliminojme avullin dhe kondensimin qe krijohet ne xhamat e maskes pergjithmone.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 
Private conversations
Help Users
    Top