• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

VIDEO/ Mbështetës të PD Tropojë protestojnë para KZAZ: Rama ik

WxP

Grupi
TROPOJE Ndërsa procesi i votimit është mbyllur zyrtarisht në orën 19.00, protestues të shumë të opozitës po protestojnë kundër mbajtjes së zgjedhjeve mono-partiake. Në KZAZ të Tropojës, mbështetës të opozitës kanë dalë në protestë duke thirrur “Rama ik”. Ata kërkojnë largimin e Ramës, një kërkesë kjo e hershme e opozitës së bashkuar. Sot janë mbajtur […]

The post VIDEO/ Mbështetës të PD Tropojë protestojnë para KZAZ: Rama ik appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top