• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

VIDEO/ Mbështetës të PD Tropojë protestojnë para KZAZ: Rama ik

WxP

Antarë i Respektuar
TROPOJE Ndërsa procesi i votimit është mbyllur zyrtarisht në orën 19.00, protestues të shumë të opozitës po protestojnë kundër mbajtjes së zgjedhjeve mono-partiake. Në KZAZ të Tropojës, mbështetës të opozitës kanë dalë në protestë duke thirrur “Rama ik”. Ata kërkojnë largimin e Ramës, një kërkesë kjo e hershme e opozitës së bashkuar. Sot janë mbajtur […]

The post VIDEO/ Mbështetës të PD Tropojë protestojnë para KZAZ: Rama ik appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top