• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video historike ..

Love

βeℓℓe â๓e
Këtu mund të postoni video të historisë shqipëtare..!


Gjergj Kastrioti dokumentari i ri Pjesa 1


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 2


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 3


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 4


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 5

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Video historike ..

Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 6


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 7


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 8

[video=youtube;hsdWOo-QakA]https://www.youtube.com/watch?v=hsdWOo-QakA[/video]

Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 9


Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 10

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Video historike ..

Lidhja Shqiptare e Prizrenit dhe Copëtimi Shqipërisë


BAJRAM CURRI - Dokumentar


RRETHIMI I SHKODRES


Trokitje ne historine Ilire. Varri i mbretit Gent I


Trokitje ne historine Ilire. Varri i mbretit Gent II

 

Lauri

Anunnak
Pe: Video historike ..

King Zog's Wedding In Albania (1938)

 

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..

 

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..

 

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..

 

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..

 

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..


 
Last edited:

ricky_ch

******
Pe: Video historike ..

 

Aver

VIP
Titulli: Video historike ..

Tirana e vitit 1973

Në këtë video të realizuar në Tiranën e viti 1973, janë disa fragmente tepër interesante për kryeqytetin shqiptar.

Ky është një nga dokumentarët më të rrallë të realizuar nga gazetarët e huaj në Shqipëri, konkretisht francezë, pasi ata ishin të vetmit që mund të realizonin këto xhirime të “habitshme” brenda vendit të izoluar komunist.


[video]https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xap1/v/t43.1792-2/12444257_498161613678505_1070744754_n.mp4?efg=eyJy bHIiOjE4NzgsInJsYSI6NDA5NiwidmVuY29kZV90YWciOiJzdm VfaGQifQ%3D%3D&rl=1878&vabr=1252&oh=47ab8c0b88570db095927eb39a7e67fd&oe=56E30FE7[/video]
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Video historike ..

Italia dhe Shqiperia i deklarojne lufte Serbise dhe Greqise

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Video historike ..

Shqiperia, vendi perballe.

 
Top