• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video: Absurditete fetare

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Me takon shpesh te shoh nepermjet videove absurditete ne rite fetare e gjeste kontraditore te besimit, si kjo me rrahje me thuper. Diku tjeter nje prift nga Afrika detyron besimtaret te hane bar ne oborrin e kishes, video e cila do te beje pjese e kesaj teme. E shume video te tjera sa qesharake dhe absurde per logjiken e shume kujt, pavarsisht qe per ata qe i ushtrojne keta rite duhet ta kene nje sens. Por shume kend tjeter besoj qe jo.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Arkadash e ke serbin ortodoks ti, mua jo ! :plazh:

Po, video do perkthim, cfare thote ? Perktheje te lutem ose mos posto video qe s'i kupton as vet lool. Shume je funny, u zure mat edhe ketu :D
 
Top