• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Video: Absurditete fetare

Lauri

Anunnak
Me takon shpesh te shoh nepermjet videove absurditete ne rite fetare e gjeste kontraditore te besimit, si kjo me rrahje me thuper. Diku tjeter nje prift nga Afrika detyron besimtaret te hane bar ne oborrin e kishes, video e cila do te beje pjese e kesaj teme. E shume video te tjera sa qesharake dhe absurde per logjiken e shume kujt, pavarsisht qe per ata qe i ushtrojne keta rite duhet ta kene nje sens. Por shume kend tjeter besoj qe jo.

 

Lauri

Anunnak
Hoxhe do thote: "ai qe din". Kur del nga trute ai qe di, te tjeret nuk kane rruge tjeter.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ka mundesi t'na perkthesh videon e fundit turqisht Laur, meqe din turqisht, na fal per injorancen :D?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Arkadash e ke serbin ortodoks ti, mua jo ! :plazh:

Po, video do perkthim, cfare thote ? Perktheje te lutem ose mos posto video qe s'i kupton as vet lool. Shume je funny, u zure mat edhe ketu :D
 
Top