• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

VIDEO/ 30 vjeçari i pret kokën gruas dhe del shëtitje me të në dorë, njerzit ulërasin me të madhe

Vinjol

Status offline...... KÇK
Një burrë është filmuar duke bërë paradë me kokën e gruas së tij nëpër rrugët e një fshati në Indi. Pamjet e tronditëse tregojnë 30 vjeçarin Akhilesh Rawat që mbante kokën e përgjakur të gruas së tij Rajani, 26 vjeç, pas një sulmi gjakftohtë të kryer ndaj saj, në fshatin Bahadurpur të rajonit Uttar Pradesh, në veri të Indisë.Video tregon Rawat duke tundur kokën e gruas, ndërsa kalimtarët shikohen duke bërtitur nga ajo që shohin. Vetëm pasi kishte ecur disa qindra metra ai është kapur nga policia, çuditërisht në këtë moment 30 vjeçari filloi të këndonte himnin kombëtar dhe thirrje atdhetare.Besohet se sherri mes çiftit nisi për motive të dobëta të shtunën që lamë pas duke agravuar më pas në vrasjen ç’njerëzore të kryer nga Rawat.Çifti ishte martuar rreth dy vite më parë. Vitin e kaluar, Rajani lindi fëmijën e parë të çiftit, një vajzë, por foshnja vdiq tragjikisht disa ditë më vonë për shkak të një sëmundjeje. Policia thotë se ka sekuestruar armën me të cilën 30 vjeçari ka kryer vrasjen dhe aktualisht ai ndodhet nën masa të rrepta sigurie.

Flashnews
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Qyqja ca nuk degjon. Indiani prek koken, shqiptari e masakron me thike.
Zot na ruaj! c'jane bere kanibale njerezit keshtu aman.
 
Jallaaaaaaaaa
Tobestarfullah
Ca jane keto lajme ne pike te mengjesit?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Prandaj jane shpikur cmendinat psikiatrite qe te rrine mbyllur njerezit si puna e ketij.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Aman sa te semure qe jan, nuk u thua dot as kafshe se edhe kafsha ka me shume dhimbsuri
 
Top