• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vetem une pa teme pershendetje?!!!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Vezuv behem per ty zemer , vetem ideja qe dikush tjeter pervec meje mund te te kete , ndjej i lloj zjarri permrena , nje lemsh , nje gongel , nje ku i piip robte ca eshte....por por por......pastaj qetesohem se e di qe ti je vetem imi...dhe ja ashtu , shtrihem serisht ne kraterin tim dhe leshoj fishekzjarre shumengjyreshe per ty.....o me i bukri i Olimpit :p
 

titan

Veni, Vidi, Vici
O Aferdita ime, qe kur hap syckat e shof qiellin ti je atje ne muzg e ne mbremje. E para si gjithmon ne qiellin e zi, ti me driten tende mbush zemren time.

Ka fjale qe mund te te pershkruajne?
Kur mi rrudh vetllat si ato pllakat tektonike qe tund malet. Kur nxehesh nuk di me se cben si Vezufi qe gllaberoi Pompei e lashte brenda pak oresh pa pike meshire.
Aq e mire je, aq e keqe behesh kur do. lol

Ti je love and hate, ying and yang ne disekuiliber lol
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
E un që ka një muaj ktu duke vrarë mëndjen cfar mungon hajde mirë se të gjetëm o çillLiderja grupit
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Aferdita ime...dhe gjate mitologjis ishim open minded dhe ne kohen moderne jemi open minded.

Ti per mua je buka qe nuk me merzit kurre por pak djath e qofte e ndonje gote raki duhet.
Po dhe groshe kur vjen dimri e kshu me rradhe.

Ti je si drita e henes qe shkelqen naten, qe magjeps udhetar e pagjumesat me bukurin tende.
Je djath kackavall e vere dehese me pak fjale.
Kafshe...piken e hajrit mos e befsh qe me ke lene ne duart e cakejve :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pse e permend kur nuk eshte ketu njehere apo qe te themi ne,sa e dobet kjo Aferdita e Titanit se mbajti dot ketu😝😝😂😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pse e permend kur nuk eshte ketu njehere apo qe te themi ne,sa e dobet kjo Aferdita e Titanit se mbajti dot ketu😝😝😂😂
Thuaje....thua i plasi atij qe vuaj une lol lol lol
Skuthi , rri e shef mas dritares e nuk fuset ...hajde ta mallkojme gjithe shtrigat bashke lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Te lutem shkruaj ato qe duhet te themi qe mos te ulerasim njera para tjetera pas se duhet te dukemi qe jemi nje korr serioz qe te cajme timpanin e veshit po ta kenduam kengen😂😂😂😂
 
Top