• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vetem une pa teme pershendetje?!!!

TiKu1

Antarë i Respektuar
sa lexova kete hapa nje teme ankandi sepse perfundimisht ti dhashe durt.. LOL

By the way mirese erdhe dhe mirupirdhsh kur te merzitesh... LOL
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
sa lexova kete hapa nje teme ankandi sepse perfundimisht ti dhashe durt.. LOL

By the way mirese erdhe dhe mirupirdhsh kur te merzitesh... LOL
Sheeee sheeeee me kaq pak mi jep duart ti mua?

Rri se te sjell @titan per dore pastaj lol
 

titan

Veni, Vidi, Vici
Jam moonlight , jam aferdita e @titan
Jam Hera e @Zeusit tim

Kam ardhur nga mitologjia per te shijuar e njehere kete oaz cmendurie e lumturie

Ja mire se kam ardh e para....pas @Frank :p
Aferdita ime...dhe gjate mitologjis ishim open minded dhe ne kohen moderne jemi open minded.

Ti per mua je buka qe nuk me merzit kurre por pak djath e qofte e ndonje gote raki duhet.
Po dhe groshe kur vjen dimri e kshu me rradhe.

Ti je si drita e henes qe shkelqen naten, qe magjeps udhetar e pagjumesat me bukurin tende.
Je djath kackavall e vere dehese me pak fjale.
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Po
Aferdita ime...dhe gjate mitologjis ishim open minded dhe ne kohen moderne jemi open minded.

Ti per mua je buka qe nuk me merzit kurre por pak djath e qofte e ndonje gote raki duhet.
Po dhe groshe kur vjen dimri e kshu me rradhe.

Ti je si drita e henes qe shkelqen naten, qe magjeps udhetar e pagjumesat me bukurin tende.
Je djath kackavall e vere dehese me pak fjale.
@angelique ca eshte briosh bosh vlla ???
 

Ai_Tipi

C’era una volta
O mono temen ku ta kesh mos ja prish hovin tanit ri dryq ?

Tano rri me ? ndore kjo e ke tkote ju rujt perenia te dyve ?
 
Top