• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veshjet që duhet t’i keni patjetër në dollap këtë dhjetor

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Veshjet që duhet t’i keni patjetër në dollap këtë dhjetor

ثshtë dhjetor, muaji më i shumëpritur i vitit! Dhjetori, përveç motit të ftohtë, shoqërohet edhe me festat, të cilat na bëjnë që sa t’i duam, aq edhe të stresohemi prej tyre, sepse nuk dimë çfarë të veshim. Megjithatë, ka ende kohë për të menduar rreth veshjes festive, mendoni një herë për të ftohtin! Stilistët më në zë janë të mendimit se ekzistojnë disa veshje që ju duhet t’i keni patjetër këtë muaj sepse jo vetëm që do t’ju mbajnë ngrohtë, por edhe do të dukeni shumë në modë!

Një triko e madhe leshi (përpiquni të zgjidhni triko me ngjyra të ndryshme)اorape leshi që të jenë më të gjata se çizmet tuaja (jo vetëm të ngrohta, por edhe të bukura)Një shall i madh (sidomos nëse keni veshur një bluzë apo këmishë njëngjyrëshe, thyejeni me shallin)Kapuçat prej leshi që kombinohen me shallin ose trikon (sigurisht, duhet të keni shumë kujdes me make up-in)Pallto alla Kësulëkuqe (por jo domosdoshmërisht e kuqe)اizmet e gjata mbi gju (për mëngjes dhe darkë)the.albanian
 
Top