• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Gjynah këto modelet i kanë lënë pa ngrën.
I jepni bukë se do ngelen rrugëve. lol
 

Endrra

VIP
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Moj Nevo thu se punon ti ne Branche Laksheri e Alta moda e jo une lol ......Te bukura te gjitha :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Fantastike..:)) shije dashurie,,:) 
Last edited:

Kila

VIP
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

mua per pelqejne shum makeup te dior :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Si gjithmone me..stil & klase!

Like...♡
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Veshjet & aksesore "DIOR"- Tendenca 2013

Per te shuar kuriozitetin... Sa kushtojn keto aksesoret? çfare çmimi ofron DIOR-i?
 
Top