• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veshja e duhur për femra me gjoks të vogël

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Veshja e duhur për femra me gjoks të vogëlKa nga ato që ndihen keq por dhe që e shohin avantazh; të kesh gjoks të vogël mund të përcaktojë dhe garderobën tënde.

Pa patur dëshirën t’i hyni ndërhyrjeve estetike për të rritur numrin, ka mjaft mënyra për ti dhënë vlerë formave natyrale, duke zgjedhur veshjet e duhura. Por mos harroni, femrat me gjoks të vogël mund të veshin mjaft rroba që një femër më e bëshme nuk mundet.
Recipetat
Zgjidhni modelin e përshtatshëm për ti dhënë vlerë formave, dhe këtë duhet të keni parasysh. Ideale janë push up, që ngre gjoksin dhe e “mbush” në mënyrë natyrale. Si alternativë është dhe recipeta në formë trekëndëshi, sigurisht me mbushje, ndërkohë që duhet të shmangni formën ‘ballkon’
Efekti optik
Veshjet me fantasi apo me punime dore mbushin figurën dhe theksojnë format.
Dekolte e thellë
Ndryshe nga sa ndodh tek femrat me forma, një formë e tillë dekolteje nuk ju tregon vulgare. Vetëm nëse pjesa e kraharorit të mos jetë si skelet.
Crop Top
Edhe pse vishen më shumë gjatë verës, tashmë janë element dhe i garderobës dimërore. ثshtë mënyra ideale për të shmangur vëmendjen nga gjoksi, duke u fokusuar tek beli dhe barku. Sigurisht duhet të keni një bark të sheshtë dhe të tonifikuar.
Minifundi
Fundi i shkurtër vendos në plan të parë këmbët dhe vëmendja fokusohet në pjesën e poshtme të trupit. Këtë vit ai vishet me çizmet cuissard, ndoshta të kuqe.
Beli i lartë
ثshtë një tjetër trend i stinës, qoftë për pantallonat qoftë për fundet. Një truk i vogël viziv që ndihmon në mbushjen e bustit dhe toraksit, përfshi gjoksin.
اfarë duhet të shmangni
Dhe diçka e ndaluar: më mirë hiqni dorë nga bluzat dhe veshjet me jakë si zemër, pasi duhet mbushur në mënyrën e duhur, dhe veshjet oversize, ku toraksi rrezikon “të zhduket”.

Top Channel
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Veshja e duhur për femra me gjoks të vogëlKa nga ato që ndihen keq por dhe që e shohin avantazh; të kesh gjoks të vogël mund të përcaktojë dhe garderobën tënde.

Pa patur dëshirën t’i hyni ndërhyrjeve estetike për të rritur numrin, ka mjaft mënyra për ti dhënë vlerë formave natyrale, duke zgjedhur veshjet e duhura. Por mos harroni, femrat me gjoks të vogël mund të veshin mjaft rroba që një femër më e bëshme nuk mundet.
Recipetat
Zgjidhni modelin e përshtatshëm për ti dhënë vlerë formave, dhe këtë duhet të keni parasysh. Ideale janë push up, që ngre gjoksin dhe e “mbush” në mënyrë natyrale. Si alternativë është dhe recipeta në formë trekëndëshi, sigurisht me mbushje, ndërkohë që duhet të shmangni formën ‘ballkon’

Top Channel

Per ti mbushuar opcionin me te mire e shof me fut aty nonje molle qe hiq hiq kur ti hjeq ndokush mos te mbetet pa gje. :lex:

Them se cica, cica e bukur, eshte mrekullia e shtate e femres dhe jo vetem e femres por edhe e botes :vetull:
 
Top