• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

Yellow Redhead

angels walk among us
Pershendetje goca :) Po hap nje teme ku te mund te postoni gjene e fundi qe keni blere, qofte bluze, pantallon, fustan apo aksesor madje dhe corape apo te brendshme....hey jam kurioze :D

Gjeja e fundit qe kam blere jane 2 bluza H&M por s'kam akoma foto te tyre keshtu qe postoj gjene e parafundit qe kam blere, eshte ky vathiShpresoj t'ju pelqeje tema dhe te jeni aktive :)
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

xhinse kam ble GAZ :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

Nje te blujte dhe nje te zeze si kjo jakat ne foto :)

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

mango-01-disney-tshirt-product-1-4040544-744281514_large_flex.jpg
(mqs e kam qejf Minnie-n) Mango Disney
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

Aksesori i fundit....:)


PS. Si su be njeri i gjalle tek kjo tema...jo per gje, por edhe mbahemi si krrejzi mbas shopping prandaj...:D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

Meqe po i marr mbare kto temat e vjetra, kam ble ca krahe heren e fundit :p

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Veshja/aksesori i fundit qe keni blere

Grepa per Peshkimin e Koces dhe Levrekut

A vishen keto grepat? lol

Eshte teme tjeter ajo, ketu veç veshje :)

-Nje kemish te gjate.
 
Top