• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendoset Pjetër Bogdani ne Shkup

Lauri

Anunnak
Pas një pritje të gjatë përmendoret shqiptare, më në fund mbrëmë arritën në Shkup. Menjëherë, sot është vendosur përmendorja e Pjetër Bogdanit, në ”Parkun e Gruas”, përballë Kuvendit të Maqedonisë, njofton TV21.

Përmendorja e Josif Bagerit do të vendoset në afërsi të teatrit të ri të Maqedonisë, kurse ajo e Nexhat Agollit do të vendoset përballë ndërtesës së Telekomit.
G-E
 

Aver

VIP
Titulli: Vendoset Pjetër Bogdani ne Shkup

Duhej te ndodhte para shume viteve, sipas projektit, por me mire vone se kurre.

Gjithashtu numri i permendoreve sllave ne raport me ato shqiptare, ne projektin Shkupi 2014, eshte ne disporporcion te plote me perqindjen e popullsise. I kane vendos me dhjetera te tyret dhe vetem tre shqiptar.
 
Last edited:

Lauri

Anunnak
Titulli: Vendoset Pjetër Bogdani ne Shkup

Nga shqiptaret do pritet qe ti rrezojne keta monumente, dhe jo te kunderten.
Jane vetem qafira P. Bogdani e G. Bojanxhi &co
 
Top