• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Eruljan nuk eshte afer meje po athina ka bukurine e saj ...une ulem ne qender se me pelqen akropoli plaka monastiraki e keto ...sa per jete behet me shume se ne vendet e tjera ka gjalleri dhe naten ketej ti e di kurse ne vendet e tjera jane me te mbledhur :hihi:sidomos ne suedi
 

Eruljan

Anëtar i ri
Mosha
27
Zambaku mua athine me ka pelqy gjithon dmth ne shiperi dhe ne athine behet jeta flas per ne te rijte kurse Italia qe kam punuar rreth 2 vite e pak as andej nuk behet jet vetem pun e shpi erdha ne sweden ketu pun e shpi as ketej nuk behet jeta Edhe vetem si vendi jon nuk ka atje behet jeta Edhe mos me pat vetem me shoqnin kalohet Bukur...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Eruljan te kuptoj kam kasur fatin te shkoj ne disa vende te eurpoes ngaqe kam njerezit e mi si ne qe jemi shpendare gjithandej si vende te bukura po si jete e ftohte ..kurse ketu te gjithe njerezit e mi me kane thene ska si geqia su vend per qefe jo si jetese sepse ka rene shu!e e po largohen vete greket
 
Top