• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Pas nje periudhe te gjat levizjesh mund te them se kam jetuar ne shum vende, per me teper ate doe tregoj foto e par qe do vendos , sa i perket vendit ku jetoj esht durresi :) Fotot dhe se kan firme siper jan te miat te bera nga dora ime sepse jan te mara nga faqa e fb qe kam krijuar, dhe jan te shkrepura ne disa pjes te durresit qe pak persona i kan par .
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Jetoj ne athine po lagja quhet palini eshte ne periferi ...jetoj ne nje kompleks shtepiash eshte shume bukur ...marre nga lart ky kompleks quhet lofos Edison

pegasus_LARGE_t_200_9984129_type13021.jpg

 

Passion

Antarë i Respektuar
Jetoj ne athine po lagja quhet palini eshte ne periferi ...jetoj ne nje kompleks shtepiash eshte shume bukur ...marre nga lart ky kompleks quhet lofos Edison

Na jep nr e andreses te sakte,e nr e tel lutem. :p

Une jetoj dy lagje (17 milje ) poshte Monique (afer Nroqit) :p
 
Top