Vendi ku jetoni,me foto!

Hera

Antarë i Respektuar
Eruljan nuk eshte afer meje po athina ka bukurine e saj ...une ulem ne qender se me pelqen akropoli plaka monastiraki e keto ...sa per jete behet me shume se ne vendet e tjera ka gjalleri dhe naten ketej ti e di kurse ne vendet e tjera jane me te mbledhur :hihi:sidomos ne suedi
 

Eruljan

Anëtar i ri
Zambaku mua athine me ka pelqy gjithon dmth ne shiperi dhe ne athine behet jeta flas per ne te rijte kurse Italia qe kam punuar rreth 2 vite e pak as andej nuk behet jet vetem pun e shpi erdha ne sweden ketu pun e shpi as ketej nuk behet jeta Edhe vetem si vendi jon nuk ka atje behet jeta Edhe mos me pat vetem me shoqnin kalohet Bukur...
 

Hera

Antarë i Respektuar
Eruljan te kuptoj kam kasur fatin te shkoj ne disa vende te eurpoes ngaqe kam njerezit e mi si ne qe jemi shpendare gjithandej si vende te bukura po si jete e ftohte ..kurse ketu te gjithe njerezit e mi me kane thene ska si geqia su vend per qefe jo si jetese sepse ka rene shu!e e po largohen vete greket
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Ketrush

Anëtar i ri
Ketu kush deshiron mund te ver foton e vendit ku jeton,
ne shqiperi apo jashte saj,ne menyre qe te njihemi me vendet ku jane shperndare shqiptaret dhe anetaret e FV ne gjithe boten.


vendi ku jetoj une....ATHINA

athens.jpg


DSC01203.jpg

KewandGreece024.jpg
(y):coffee::)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me duket se ajo xhamia eshte projekt i arkitektes @Soulmind :)

Pres te na e konfirmoje Soul . :)
haha joo :) Une s'bej projekte klasike. Plus kush po me jep mu xhamine qendrore :( ah sikur
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam dhenderr njerin nga kryemyfti (ne nje qytet te madh).

Do ma tregosh nje veper te mbaruar tenden(por pm ). :)

Do ta diskutoj njehere nje ide ? ;)

Te mbaruar xhami apo objekte tjera? Po mo, kur te jem ne pc :)
 

MasteR

I'm offline
66647928_1056812337842408_2653868624434954240_n.jpg
 

MasteR

I'm offline
Top