• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

images.jpg.................
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Nje prej rrugicave me te frekuentuara nga te rinjtShkolla ime, nje prej vendeve me te vizituara nga turistetGrafton St, nje prej rrugeve me te mira per shopping

 
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Kjo foto nuk e tregon lulishten djathtas te perfunduar, na e beri dhurate Gjushi para zgjedhjeve ne kembim te ca votave :p

dako_durrsi_419532752.jpg
 
Last edited by a moderator:
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Do doja shume sikur siper fotove te vinit dhe emrin e qytetit :)..Jo te gjithe mund ti njohim se per cilin qytetet behet fjale vetem nepermjet fotove :)..Faleminderit :)

Vendi ku jetoj une eshte Shkupi..ja nje foto nga nje pjese e qendres se qytetit :)

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

DSC09422.jpg

DSC09426.jpg

DSC09512.jpg

DSC09514.jpg

DSC09485.jpg
 
Last edited by a moderator:

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Këtu jetoj unë . Keratea (Athinë)
keratea1.jpg

keratea3.jpg


1311408103_231353269_2--675--.jpg
 
Last edited by a moderator:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

imagesCA2PUUGL.jpg
imagesCA9I319F.jpg

imagesCAW54RL2.jpg

imagesqwertyuio.jpg

imageszxcvbnm.jpg......Ja dhe ku jetoj une...
 
Last edited by a moderator:

LoSsT

VIP
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Pamvaresisht se i dim pak a shum, nei emer skan keto vendet...
 

Moonshine

Leave me alone
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

gati perball kam ket kishen qe s'pushon naten...dhe ketu ne kat te dyt jetoj


aspekte negative: ka shum zhurm...
aspekte pozitive: eshte zon pasanikesh dhe ste ngacmon njeri... ke afer markaten me te shtrrenjt te gjith qytetit dhe cdo lloj dyqani, lokal etc etc...


vetem lek duhen lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Ja ne cilin qytet jetoj une (Ferizaj-Kosove):
005923.jpg

ferizaj.jpg
 

AbbA

Antar Aktiv
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Qyteti ku un banoj eshte Tirana :062202921_ff7222b167.jpg
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

London

buckingham_palace_london_britain_14_sep_2004_502817.jpgLon Eye 1.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

une jetoj ketu:(
:LOL
563571_3226117006661_1078616362_2945415_78410995_n (1).jpg
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Monumenti UNESCO-S, ALESSANDRIA (Itali), nje nder qytet me antike te Italis.....

 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

paros_naousa02.jpg.....................
 
Last edited by a moderator:

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

 
Last edited by a moderator:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!
Dhe gjithe kete gjate dimrit mendojeni me bore, Szczecin.
 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top