• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

ardit_620

Antar Aktiv
athens
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Cascina

vend i harruar nga vet italjanet edhe pak
 

Зngjεll

___________
Parisi

mob343_1203357047.jpg

aff_image.asp.jpg

palais-royal-paris.jpg

paris-014-p020.JPG
 

gjakovarja

Antar Aktiv
Qe vendi ku jetoi Une....!

 
Last edited by a moderator:

gjakovarja

Antar Aktiv
Gjakova City...!!!


 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto! 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!
...te kjo lagjia ketu e kam shtepine une:p

kjo qe ka nxjerr pak culon eshte komshija ime.....

http://http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTOJhepJywdtF6OseFk4TUVKmajqmM0l04AwtulkvKhK1JYPTi
ky eshte hoteli ku zakonishte shkoj :p
...mirsevini se eshte shume bukur ketej nga ne....
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

[URL=http://img143.imageshack.us/i/bariiiiiiiiii.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1537/bariiiiiiiiii.jpg[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

lungo mare dmth pergjate bregut te detit


ky plazhi quhet buke dhe domate :D[URL=http://img850.imageshack.us/i/bariserish.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7925/bariserish.jpg[/URL]

ndersa kjo province vendit ku rri dmth te jugut te italise :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Modesti, qetesi, komoditet, ekskluzivitet dhe cfare eshte me e rendesishme freski :yahoo::yahoo::yahoo:
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

Republika e Kosoves / Prishtinë .... Bregu i Diellit .

 
Last edited by a moderator:

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

http://http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ78IenuFJNYbu0FXgznfDb4gqzjH1iPsfw05-LPqVXNzFozGy0Qgshtepia ku banoj.....
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!kaq mjaftoheni apo doni dhe lagjen ta dini hihiihihihihiiih
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

Simboli qyteti edhe pamja nga dritarja ime...realizuar ne 18 dhjetor 2010

131100_1640632387169_1577586235_31459692_5534941_o.jpg169756_1640615506747_1577586235_31459680_4353718_o.jpg
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

ja dhe disa nga une
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto!

 
Last edited by a moderator:

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

http://www.newyorkfastfacts.com/images/Photo%20of%20New%20York%27s%20skyline%20at%20night .jpg

[video]http://www.newyorkfastfacts.com/images/Photo%20of%20New%20York%27s%20skyline%20at%20night .jpg[/video]

 

RoXete

Legjende
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

acropolis_athens_greece_ert.jpg

ktu jetoj une
 
Last edited by a moderator:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!


Lagjia ku jetoj une , alidem , tiran
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Vendi ku jetoni,me foto!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

essen1.jpg
 
Last edited by a moderator:

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vendi ku jetoni,me foto! 
Private conversations
Help Users
    Top