• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vendi ku jetoni,me foto!

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Ketu kush deshiron mund te ver foton e vendit ku jeton,
ne shqiperi apo jashte saj,ne menyre qe te njihemi me vendet ku jane shperndare shqiptaret dhe anetaret e FV ne gjithe boten.


vendi ku jetoj une....ATHINA

athens.jpg

DSC01203.jpg
KewandGreece024.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Prishtina City !
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
gjejeni vete kush eshte:p:p:p
 

angel boy

cun i veshtire
myslym shyriiiiiiiiiiiiiiii-----tirana
 

Lela_Dr

Donatorë
Nje nga Vendet Turistike me te frekuentuar te Italise....
 

diall

Anëtar i ri
Vendi ku une banoj Burrel dhe kjo eshte qendra e Burrelit qytetit tim te lidjes
 
Shkupi..........
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
o Milano be Milano, veni ma i bukur n'bot, e kush se njeh se:D...hajde thithni helem alias smog se gratis osht:D...
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
..............
 

sec_l

NJERI I THJESHT
San Antonio de Calonge

BarcelonEspaٌ
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides


 

con_uk

Anëtar i Nderuar
[COLOR="Red"london eye [/COLOR]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Vend i vogel por i embel i mir
Gjilani / Kosov
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Prishtinë...Bregu Dielli ...
 

Giovanni

Anëtar i ri
Qyteti i Zugut

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne keto male u lind e u rrite kitrrushi :ciaoo::ciaoo:
 

jackass

Anëtar i ri
PRISHTINA :bum
 

vlora

PeJaNeZe
gjermani...:D
 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top