Vendi ku jetoni,me foto!

braziljania

Anëtar i Nderuar
3465865-King_Zogs_Palace_and_Durres_from_the_Lighthouse-Durres.jpg
un jetoj ne durres............
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Prishtina City !
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
gjejeni vete kush eshte:p:p:p
 

angel boy

cun i veshtire
myslym shyriiiiiiiiiiiiiiii-----tirana
 

Lela_Dr

Donatorë
Nje nga Vendet Turistike me te frekuentuar te Italise....
 

diall

Anëtar i ri
Vendi ku une banoj Burrel dhe kjo eshte qendra e Burrelit qytetit tim te lidjes
 
Shkupi..........
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
o Milano be Milano, veni ma i bukur n'bot, e kush se njeh se:D...hajde thithni helem alias smog se gratis osht:D...
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
..............
 

sec_l

NJERI I THJESHT
San Antonio de Calonge

BarcelonEspaٌ
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Audubon-Naples-Fl-3.jpg


naples-pier-1.jpg43883_0.JPG13_9_29_99_11.jpg


Tree%20City%20USA%20Welcome%20to%20Naples.jpg
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
[COLOR="Red"london eye [/COLOR]
London.jpg
Euro061.jpg
london.jpg
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Vend i vogel por i embel i mir
Gjilani / Kosov
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Prishtinë...Bregu Dielli ...
 

Giovanni

Anëtar i ri
Qyteti i Zugut

zug_oben.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne keto male u lind e u rrite kitrrushi :ciaoo::ciaoo:
 

jackass

Anëtar i ri
PRISHTINA :bum
 

vlora

PeJaNeZe
gjermani...:D
 
Redaktimi i fundit:
Top