• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Vemِdalen

Jetmira

Antarë i Respektuar
lol ne forume sme ka ndodhur tme ngaterrojn me dike tjeter.
Por ne jeten reale shpesh me ngaterronin me dike tjeter,madje me thirrnin ne emer te dikujt tjeter derisa them e di si esht puna un sjam ajo e as ajo sesht un.
Njerezit ngjajn me dike tjeter qoft ne pamje apo ne sjellje.
 
Top